Zahradil: Bobošíková, ani to, co se kolem ní nakupilo, nejsou partnerem pro ODS

25.09.2013 21:56 | Zprávy
autor: dkr

To, co se nakupilo okolo paní Bobošíkové, nepovažuji za partnera ODS, řekl europoslanec ODS Jan Zahradil v rozhovoru pro server Českápozice.cz a zároveň rezolutně mluvil o tom, že ODS už si nemůže dovolit žádné další „Janoušky“.

Zahradil: Bobošíková, ani to, co se kolem ní nakupilo, nejsou partnerem pro ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Zahradil

Europoslanec za ODS Jan Zahradil mluvil se serverem Českápozice.cz už i o volbách do Evropského parlamentu. Na to, že Václav Klaus podpořil hnutí Hlavu vzhůru! Jany Bobošíkové, se však prý snaží zapomenout. „Chci si na Václava Klause uchovat dobré vzpomínky a chci si k němu zachovat nějaký respekt,“ řekl doslova. Pokud by měl Klaus spolupracovat s ODS ohledně voleb do EP, pak by to podle Zahradila musela být spolupráce s bývalým prezidentem a nikoli s lidmi, kteří se nyní shlukli okolo Jany Bobošíkové.

Důležitější však je podle Zahradila rozhodnout, zda má ODS vyslyšet hlasy o sjednocení pravice. „Hlavně je třeba si jasně říct, jestli ODS má na to – a jestli chce – jít do těch eurovoleb sama, nebo jestli má vyslyšet nějakou tu výzvu o takzvané integraci pravice,“ řekl Zahradil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Utajované biolaboratoře USA odhaleny. Část z nich je na Ukrajině

19:24 Utajované biolaboratoře USA odhaleny. Část z nich je na Ukrajině

Ředitelka americké Národní zpravodajské služby (DNI) Tulsi Gabbardová po prohledání archivů zpravoda…