Zdeněk Svěrák se vyjádřil: Poslanci STAN se chovají tak, jak to mám rád. Rovně a poctivě

18.09.2018 17:01 | Zprávy
autor: mp

Senátní a komunální volby jsou stále blíž. Volič to pozná podle telefonního seznamu, ze kterého se dozví, kdo všechno má číslo na šéfa hnutí ANO, nebo ze slibů, co všechno bude zadarmo, když se do zastupitelstva dostane ten či onen politik. Jednotlivé kandidáty na zastupitele či senátory podporují také známé tváře. Tentokrát se na videu přihlásili o slovo jeden z cimrmanovských titánů, Zdeněk Svěrák, a někdejší fotbalový titán Antonín Panenka.

Zdeněk Svěrák se vyjádřil: Poslanci STAN se chovají tak, jak to mám rád. Rovně a poctivě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volič u volební urny, ilustrační foto

Komunální volby takřka klepou na dveře a v ulicích českých měst a obcí je to znát. Zaplavily je billboardy, plakáty, kde je naznačeno, že se nemusíte bát srážky dvou tramvají v Praze či v Brně, protože tamní lídr ANO má kontakt přímo na premiéra a všechno nezbytné spolu zařídí. ČSSD slibuje, že řadu věcí zlevní, nebo věnuje dokonce zadarmo. TOP 09 zase sází na podporu známých českých osobností.

Na Praze 3 topku podpořil Zdeněk Svěrák, jeden z cimrmanovských titánů. Na videu kolujícím na sociální síti Facebook na sebe prozradil, že v posledních sněmovních volbách volil hnutí Starostové a nezávislí, protože jde o politické uskupení, které jedná na rovinu a poctivě. To je něco, co oceňuje natolik, že se rozhodl vystoupit před komunálními volbami a podpořit STAN znovu. Tentokrát STAN a TOP 09, které utvořily společnou kandidátku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

9:00 Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

Ekonom Pavel Šik varuje před možnou geopolitickou hrou prezidenta: zatímco premiér Andrej Babiš (ANO…