Zděšený Erik Tabery: Klaus ml. může uspět! Založte proti němu novou stranu

20.10.2019 19:07 | Zprávy

Šéfredaktor Respektu Erik Tabery má strach, že by Václav Klaus mladší se svou Trikolórou mohl uspět. Je to prý zkušený alarmista a ví, na jaké struny obav zahrát, aby přilákal pozornost médií a voličů. Lékem proti Klausovi by podle Taberyho mohla být nová politická strana.

Zděšený Erik Tabery: Klaus ml. může uspět! Založte proti němu novou stranu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Erik Tabery

Erik Tabery má za to, že Václava Klause mladšího je všude plno. Pořádá akce, na které chodí novináři, dokázal na sebe strhnout i pozornost kamer České televize a na sociálních sítích vydává jeden status za druhým. Tabery uznal, že Klaus ví, jak upoutat pozornost voličů, a dělá to dobře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

volby

Dobrý den, zjistil jsem, že kandidujete do sněmovny. Znamená to, že když budete zvolena skončíte jako europoslankyně nebo jak to je?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zeman se na křtu knihy nedržel zkrátka. Udeřil na Fialu

21:55 Zeman se na křtu knihy nedržel zkrátka. Udeřil na Fialu

Nakladatelství Olympia dnes pokřtilo žhavou knižní novinku Cirkus Fiala s podtitulem Kdo skutečně vl…