Zeman bude mít schůzku s Chládkem. Hrad ale nechce říci kdy

02.06.2015 14:43 | Zprávy

Hrad se domluvil na schůzce prezidenta Miloše Zemana s končícím ministrem školství Marcelem Chládkem (ČSSD). Uskuteční se po návratu Zemana z Jihočeského kraje, kde je prezident do středečního podvečera. Přesný termín setkání ale odmítá Hrad sdělit, důvod neuvedl. Podle České televize se uskuteční ve čtvrtek ve 14:00. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) chce Chládka odvolat, protože podle něj nesplňuje přísné nároky na výkon funkce.

Zeman bude mít schůzku s Chládkem. Hrad ale nechce říci kdy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Exministr školství a tělovýchovy Marcel Chládek

To, že je schůzka ministra s prezidentem domluvena, potvrdil ČTK tiskový odbor ministerstva školství. Přesné datum ale nesdělil. Mnoho neprozradil ani Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček. Uvedl, že se setkání uskuteční po návratu hlavy státu z jižních Čech, více se prý vyjadřovat nebude. Na otázku, proč Hrad přesný termín nechce zveřejnit, nereagoval. Na dotaz ČTK zatím neodpověděl ani Chládek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam, čtk

Migranti

Tvrdíte, že žádné migranty přijímat nechcete. Týká se to i uprchlíků z Ukrajiny? A co uděláte s těmi, co už tu jsou, a že jich není málo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Stanjurovy triky, to tu nikdy předtím nebylo. Zaznělo z DVTV

20:02 Stanjurovy triky, to tu nikdy předtím nebylo. Zaznělo z DVTV

Novinář a ekonom David Klimeš obvykle kritizuje hnutí ANO, a především Andreje Babiše. Teď si ale vz…