Zeman dnes s Klausem a dalšími politiky oslaví 70. narozeniny

02.10.2014 6:37 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman dnes na Pražském hradě oslaví své 70. narozeniny. Na společnou večeři pozval třeba svého předchůdce Václava Klause nebo představitele vlády a Parlamentu. Zemanovi bylo 70 let v neděli.

Zeman dnes s Klausem a dalšími politiky oslaví 70. narozeniny
Foto: Daniela Černá
Popisek: Prezident v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně

Večeře se uskuteční ve večerních hodinách v hradní Kulaté jídelně, setkání má být asi dvouhodinové. Mezi pozvanými je kromě Klause dalších sedm lidí, třeba premiér Bohuslav Sobotka nebo místopředsedové vlády Andrej Babiš a Pavel Bělobrádek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vam, čtk

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Čeká Američany další nekonečná válka? Tucker Carlson připomněl revoluci

22:05 Čeká Američany další nekonečná válka? Tucker Carlson připomněl revoluci

Scott Horton, ředitel Libertarian Institute, se setkal s moderátorem Tuckerem Carlsonem, aby rozebra…