Zeman je vulgární a permanentně lže, Babiš čelí podezření z únosu syna. A vy se divíte, když někdo věnce těchto lidí hodí do koše? Johana Hovorková má jasno

18.11.2018 13:12

Nelíbí se vám, že věnce prezidenta Miloše Zemana, premiéra Andreje Babiše (ANO) nebo Tomia Okamury (SPD) skončily v odpadkovém koši? Na serveru Forum24.cz se dočtete, že Zeman či Babiš páchají v Česku mnohem horší věci. A pokud se nad něčím chceme pohoršovat, měli bychom se pohoršovat nad nimi.

Zeman je vulgární a permanentně lže, Babiš čelí podezření z únosu syna. A vy se divíte, když někdo věnce těchto lidí hodí do koše? Johana Hovorková má jasno
Foto: Vít Hassan
Popisek: „Pochod Za slušné Česko“ z Hradčanského náměstí přes Národní třídu na Staroměstské náměstí
reklama

Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) a Tomio Okamura (SPD) položili věnce na Národní třídu v noci. Pod rouškou tmy se tak mimo jiné schovali před protestujícími, kteří na ně na Národní třídě čekali za bílého dne. Babiš své počínání zdůvodnil tím, že přišel v noci, protože přes den bude mimo ČR. Věnce, které položili ráno, aktivisté vhodili do koše. To nejednoho Čecha, Moravana a Slezana pohoršilo.

Publicistka Johana Hovorková na serveru Forum24.cz všem těmto nespokojeným vzkázala, že prezident Miloš Zeman, jehož věnec také skončil v koši, nebo premiér Andrej Babiš provádějí mnohem horší věci.  

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Všimli jste si toho, jak se chovají prezident a premiér? Zeman je vulgární, uráží každého, kdo si dovolí jej zkritizovat, permanentně lže, případně se za něj vyjadřuje jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Babiš čelí podezření z dotačního podvodu, z únosu syna a jeho vlastní noviny otevřeně vyhrožují konkurenci. A on? Vykřikuje, že nikdy neodstoupí. Nikdy, nikdy, nikdy,“ připomněla publicistka.

„Vážně se někdo po všem, co se doposud stalo, může divit tomu, že někdo reaguje ostře? Že prostě vyhodí věnec do koše?“ ptala se dál. Má za to, že vhození několika věnců do koše dokazuje jen tolik, že pohár trpělivosti s těmito politiky již přetekl.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

18:31 Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

V modrém rohu stojí premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Proti němu v černém rohu stojí předseda Pi…