Zeman ocenil ParlamentníListy.cz, řádí u Jana Čulíka

31.10.2017 21:38

Daniel Veselý se na Britských listech šéfredaktora Jana Čulíka rozohnil nad tím, že prezident Miloš Zeman vyznamenal mimo jiné také občany, kteří se vyjadřují i pro server ParlamentníListy.cz. Prezident tak prý nepřímo vyznamenal i server ParlamentníListy.cz, což je podle Veselého nepřijatelné.

Zeman ocenil ParlamentníListy.cz, řádí u Jana Čulíka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Žantovský

Danielovi Veselému se ani trochu nelíbí, že prezident Miloš Zeman 28. října vyznamenal mimo jiné také spisovatele Vlastimila Vondrušku a mediálního analytika Petra Žantovského. Oba se vyjadřují také pro server ParlamentníListy.cz. Veselý ParlamentníListy.cz představuje po svém.

„Není žádným velkým tajemstvím, že český prezident tváří v tvář uštěpačnému mediálnímu mainstreamu chápe ParlamentníListy.cz jako svou tribunu. Zeman pravidelně poskytuje rozhovory redaktoru Radimovi Panenkovi (ten se v řadách obskurní Národní strany nechvalně proslavil protiromskými výroky), v nichž zlomyslně glosuje aktivity svých politických odpůrců, koriguje údajný masmediální hlas a obecně vzato sdílí rasistický názorový pelmel redakce ParlamentníchListů.cz. Samotná skutečnost, že nejvyšší ústavní činitel České republiky legitimizuje xenofobní bulvár a dodává mu punc věrohodnosti, je dost skandální. Žel, čeští komentátoři tento fakt při své nekonečné honbě za zemanovskými přehmaty a vulgarismy nedbale přehlížejí,“ napsal Veselý.

Celý článek naleznete zde.

Žantovský prý zveličuje hrozbu, kterou z jeho pohledu představují uprchlíci, a nesprávně lidem tvrdí, že muslimové v Evropě chtějí posílit svá práva i bez ohledu na to, co si o tom myslí většinová společnost. Tohle podle Veselého není pravda. V Evropě už dnes žijí miliony muslimů a žijí poklidně, v drtivě většině v konsenzu s většinovou společností. Žantovský tedy podle Veselého šíří nesmysly, a to nejen o uprchlících, ale také třeba o proruském vidění světa.

Podobně prý českou veřejnost mystifikuje spisovatel Vlastimil Vondruška, když hovoří o zrůdách, od kterých se učí Brusel, a když se dovolává vlastenectví specifického formátu.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kdo zaplatí odškodné?! Markéta Šichtařová udeřila na aktivisty z hnutí MeToo, jejichž hlavní symbol se hroutí

17:26 Kdo zaplatí odškodné?! Markéta Šichtařová udeřila na aktivisty z hnutí MeToo, jejichž hlavní symbol se hroutí

Ekonomka Markéta Šichtařová přivítala fakt, že obvinění Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování byl…