Zeman rozhodně nebude prezidentem za ČSSD. Je to strana se zrádci

11.05.2012 21:13 | Zprávy

Někteří sociální demokraté si chvíli pomýšleli na to, že by Miloš Zeman nakonec mohl být kandidátem za ČSSD. On je však vyvedl z omylu – za ČSSD nikdy kandidovat nebude. Podle něj jsou ve straně lidé, kteří samotnou partaj zradili.

Zeman rozhodně nebude prezidentem za ČSSD. Je to strana se zrádci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman v rozhovoru

"Vzhledem k tomu, že ve vedení sociální demokracie jsou někteří lidé, konkrétně Sobotka nebo Zaorálek, kteří tehdy popřeli výsledky tohoto referenda, nevidím důvod, proč bych tento pokus opakoval," uvedl pro Aktuálně.cz Miloš Zeman.

Vadí mu totiž aféra během prezidentských voleb v roce 2003, kdy pro Zemana jakožto kandidáta ČSSD někteří její členové nehlasovali. "Ti lidé nezradili mě, ale sociální demokracii," komentuje to nyní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pan

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Došlo podle vás k pochybení soudů?

Podle vás šlo v kauze o praní špinavých peněz, já bych to viděl stejně, ale na druhou stranu, proč je tedy soudy podle všeho odblokovaly a vrátili Jiříkovskému?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vidíte, jak F-35 potřebujeme!“ A pak dostal český plukovník otázku

10:31 „Vidíte, jak F-35 potřebujeme!“ A pak dostal český plukovník otázku

Velitel 91. skupiny informačního boje, plukovník Ivo Zelinka, použil úder na Írán jako argument pro …