Zeman zahanbil dva a půl milionu lidí, ale je mu to fuk, vypálil Dalibor Balšínek

8. 5. 2018 17:00

Šéfredaktor Echa24 Dalibor Balšínek se obul do prezidenta Zemana. Svou manipulací s fakty zahanbil dva a půl milionu Čechů, Moravanů a Slezanů, ale pravděpodobně mu to je jedno. Podle Balšínka prezident mnohem víc myslí na to, jak lidi, které považuje za své nepřátele, může zašlapat do země nebo alespoň pořádně pošpinit.

Zeman zahanbil dva a půl milionu lidí, ale je mu to fuk, vypálil Dalibor Balšínek
Foto: Screen: TN.cz
Popisek: Prezident Miloš Zeman v TV Nova.
reklama

Prezident Miloš Zeman rád hraje své politické hry. Rád v nich fakta vykládá v trochu jiném světle. Jednu ze svých politických hrátek rozehrál i v kauze novičok, když prohlásil, že se v minulosti tato smrtonosná zbraň nacházela i na našem území. Nahrál tím ruské straně ve sporu s Velkou Británií o otravu bývalého ruského agenta Sergeje Skripala.

„Musel vědět, že si u Vladimira Putina udělá oko ve sporu Ruska s Velkou Británií, když se zachová jako podřízený gubernátor. Musel také vědět, že tím opět zahanbí dva a půl milionu občanů, ale to je mu fuk. Miloš Zeman své nepřátele nemá rád a nikdy jim nedá pokoj, ty nejbližší likviduje, ty vzdálenější se snaží alespoň ponižovat,“ napsal Balšínek.

Autor však nechápe, proč Zeman škodí i britské královně, když jde o jednoho z mála západních státníků, kteří ho přijali. A Zeman se královně za vřelé přijetí odvděčil útokem v kauze novičok.

„To je Miloš Zeman. Je třeba v klidu napočítat do deseti, ale stejně je důležité říci, že to je jeho hra, pro velkou část obyvatel této země nepřijatelná,“ zdůraznil autor.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tragický požár panelového domu v Bohumíně: Jedenáct lidí zemřelo. Hořící lidé vyskakovali z oken vstříc smrti

20:26 Tragický požár panelového domu v Bohumíně: Jedenáct lidí zemřelo. Hořící lidé vyskakovali z oken vstříc smrti

Při dnešním požáru v panelovém domě v Bohumíně došlo k úmrtí jedenácti osob. Šest lidí zemřelo v byt…