Zeman zahanbil dva a půl milionu lidí, ale je mu to fuk, vypálil Dalibor Balšínek

08.05.2018 17:00

Šéfredaktor Echa24 Dalibor Balšínek se obul do prezidenta Zemana. Svou manipulací s fakty zahanbil dva a půl milionu Čechů, Moravanů a Slezanů, ale pravděpodobně mu to je jedno. Podle Balšínka prezident mnohem víc myslí na to, jak lidi, které považuje za své nepřátele, může zašlapat do země nebo alespoň pořádně pošpinit.

Zeman zahanbil dva a půl milionu lidí, ale je mu to fuk, vypálil Dalibor Balšínek
Foto: Screen: TN.cz
Popisek: Prezident Miloš Zeman v TV Nova.

Prezident Miloš Zeman rád hraje své politické hry. Rád v nich fakta vykládá v trochu jiném světle. Jednu ze svých politických hrátek rozehrál i v kauze novičok, když prohlásil, že se v minulosti tato smrtonosná zbraň nacházela i na našem území. Nahrál tím ruské straně ve sporu s Velkou Británií o otravu bývalého ruského agenta Sergeje Skripala.

„Musel vědět, že si u Vladimira Putina udělá oko ve sporu Ruska s Velkou Británií, když se zachová jako podřízený gubernátor. Musel také vědět, že tím opět zahanbí dva a půl milionu občanů, ale to je mu fuk. Miloš Zeman své nepřátele nemá rád a nikdy jim nedá pokoj, ty nejbližší likviduje, ty vzdálenější se snaží alespoň ponižovat,“ napsal Balšínek.

Autor však nechápe, proč Zeman škodí i britské královně, když jde o jednoho z mála západních státníků, kteří ho přijali. A Zeman se královně za vřelé přijetí odvděčil útokem v kauze novičok.

„To je Miloš Zeman. Je třeba v klidu napočítat do deseti, ale stejně je důležité říci, že to je jeho hra, pro velkou část obyvatel této země nepřijatelná,“ zdůraznil autor.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Josef Skála vypěnil: Moskva jako Hitlerův komplic? Z této verze se zvedá žaludek. Stejně jako z pohledu do tváře starosty Prahy 6

22:22 Josef Skála vypěnil: Moskva jako Hitlerův komplic? Z této verze se zvedá žaludek. Stejně jako z pohledu do tváře starosty Prahy 6

„Z randálu kolem smlouvy o neútočení, již Moskva podepsala s Berlínem právě před 80 lety, trčí celé …