Zemane, odstup, přiletělo z TOP 09. Prezidentovy výšplechty už prý ohrožují bezpečnost státu

10. 2. 2016 16:03

První místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek nepřímo vyzval prezidenta republiky Miloše Zemana k demisi. A to za to, že potvrdil, že za unesené dívky Hanu Humpálovou a Antonii Chrásteckou v Pákistánu bylo zaplaceno 150milionové výkupné.

Zemane, odstup, přiletělo z TOP 09. Prezidentovy výšplechty už prý ohrožují bezpečnost státu
Foto: top09.cz
Popisek: Marek Ženíšek

„Prezident potvrdil částku, která byla zaplacená jako výkupné za unesené Češky. Rozpoutává tak další díl reality show, ve které hlavní roli hrají úniky tajných informací,“ uvedl Ženíšek. Podle něj si tak prezident naprosto cíleně zahrává s bezpečností nejen občanů v zahraničí, ale také nás všech na území České republiky. 

„Sám Zeman je nakonec tím, kdo zveřejňuje tajné informace. Naše vlastní hlava státu tak ohrožuje každého z nás i bezpečnost ČR,“ nebere si servítky Ženíšek. Podle něj je Zemanovo konání na odstoupení nebo na podání žaloby k Ústavnímu soudu. „Aby rozhodl, zda není jeho chování vlastizradou,“ dodal s tím, že strana iniciovala mimořádnou schůzi Poslanecké sněmovny, která se právě kvůli únikům informací a ohrožení bezpečnosti českých občanů sejde už zítra v poledne.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šimon Pánek agitoval mezi studenty krátce před jejich stávkou. Petr Žantovský si skládá dohromady nejen tyto souvislosti

5:15 Šimon Pánek agitoval mezi studenty krátce před jejich stávkou. Petr Žantovský si skládá dohromady nejen tyto souvislosti

TÝDEN V MÉDIÍCH Za velmi sympatický počin na mediálním poli lze z uplynulého týdne považovat článek …