Zemanovo zdraví: Vyslovena vážná pochybnost

05.04.2017 6:35 | Zprávy

Slova komentátora Reflex.cz Bohuslava Pečinky pro server Info.cz o zdravotním stavu prezidenta republiky Miloše Zemana rozčílila jeho mluvčího Jiřího Ovčáčka.

Zemanovo zdraví: Vyslovena vážná pochybnost
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Ovčáček

Pečinka mimo jiné podotkl, že ačkoliv Hrad tvrdí, že prezident je na tom se zdravím dobře, pochybnosti zůstávají. Připomněl například situaci starou 14 dní, kdy podle něj Miloš Zeman zažil v Hradci Králové jeden ze svých malých kolapsů. "Jeho ochranka ho musela nést v náručí," uvedl.

Pečinka má zároveň jasno v tom, že pokud se Zemanův stav zhorší, lidé už ho na Hrad podruhé nepustí.

Původní text ZDE.

"Mimořádně špinavá a lživá mediální kampaň proti panu prezidentovi zahájena," zkonstatoval Ovčáček, jehož Pečinek nazval v rozhovoru viceprezidentem. K vyjádření Pečinky pak hradní mluvčí dodal, že jde o jednu lež za druhou. "Žádný malý nebo snad velký kolaps se nekonal. Pana prezidenta ochranka v náručí opravdu nenesla. Před 14 dny, před týdnem, ba ani před měsícem, pan prezident v Hradci Králové vůbec nebyl. Stačí jediné. Číst program pana prezidenta na webu Pražského hradu," dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zklamaný Petr Kramný bojuje dál. Řekl nám o své další naději

4:44 Zklamaný Petr Kramný bojuje dál. Řekl nám o své další naději

Odsouzený Petr Kramný je zklamán tím, že ESLP odmítl jeho stížnost. Jak však řekl ParlamentnímListům…