Čtenář vystupující jako "ijáček" se do Drymla slovně naváží také kvůli tomu, že prý vyjádřil své znepokojení nad chováním krajské předsedkyně ČSSD Hany Orgoníkové, která ve volbách nepodpořila Miloše Zemana jako levicového kandidáta na post prezidenta. "Jak víte, jak hlasovala paní Orgoníková při volbě prezidenta?" ptá se čtenář.
"Ptal jsem se i jí, a ona sama netuší, jak jste na to přišel?! Podle mě to svědčí o jednom. A i když mi zřejmě neodpovíte, jsem rád, že si to alespoň přečtou další občané, aby věděli, co jste zač. Nebo se mýlím, a máte nějakou hrdost a odpovíte?" ptá se uživatel ParlamentníchListů.cz.
Celá otázka a odpověď ZDE

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
ČSSD , Dryml , Orgoníková , Senát , SPOZ
autor: adr
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary
Ivan Trojan agituje proti lůze. „Nekousej do ruky, co tě živí,“ radí Petr Holec. Sešla se na filmové…
- 10:39 Zásadní otázka k blackoutu. Vitásková je velmi zvědava na odpověď
- 7:38 Jak to těm lidem vysvětlit? Bartoš s Hrušínským spolu u mikrofonu
- 14:09 Podporovalo Rusko Trumpa? Aféra FBI nabírá úplně jiný směr
- 22:25 „Doufám, že to budete taky sdílet.“ Otevřená rvačka o Fialu je tu
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR