Zemřela hlasatelka a moderátorka Kamila Moučková

24.11.2020 21:29 | Zprávy
autor: nab

Ve věku 92 let zemřela televizní a rozhlasová hlasatelka a moderátorka Kamila Moučková, píší Novinky.

Zemřela hlasatelka a moderátorka Kamila Moučková
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kamila Moučková

Moučková se díky své kariéře rozhlasové moderátorky a později televizní hlasatelky stala jednou z nejpopulárnějších televizních tváří.

V roce 1968 z obrazovky ohlásila okupaci Československa vojsky zemí Varšavské smlouvy, později vzpomínala, že ten den za ní stáli dva sovětští vojáci a mířili jí samopalem na záda. Posléze armáda vypnula vysílač a Moučkovou ze studia vojáci odvedli.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Imunita

Tvrdíte, jak imunita není fér. Souhlasím. Proč teda neusilujete o její zrušení? Nebo nevím o tom, že byste se o to jako vy nebo vaše strana kdy pokusili.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chámeneí je mrtev, tvrdí Izrael. Kupka slaví

22:11 Chámeneí je mrtev, tvrdí Izrael. Kupka slaví

Izraelský úředník, jenž si přál zůstat v anonymitě, sdělil agentuře Reuters, že íránský duchovní vůd…