Zkušený člen ČSSD: Pletl jsem se, Zeman nemusí být prezidentem. Prohraje si to sám. Ukáže se v pátek

24.10.2016 7:51

„Přes všechny výhrady má Miloš Zeman vysoce silné postavení,“ řekl v posledním rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz někdejší náměstek ministra pro místní rozvoj i dřívější šéf Úřadu vlády Ivan Přikryl. Rozhovor vznikl před pěti dny, dnes však Přikryl svá slova změnil. A to na facebookovém profilu.

Zkušený člen ČSSD: Pletl jsem se, Zeman nemusí být prezidentem. Prohraje si to sám. Ukáže se v pátek
Foto: ivanprikryl.cz
Popisek: Ivan Přikryl

„Ještě před pár dny jsem v odpovědích na otázky ParlamentníchListů.cz řekl, že Miloš Zeman má příští prezidentskou volbu jasnou. Nikoliv ze sympatie, ale proto, že žádný vážný protikandidát se dosud neukáže na obzoru. Pletl jsem se,“ napsal dnes Přikryl. Před pěti dny však v rozhovoru mluvil jinak. „Bude-li Miloš Zeman zdráv, jen stěží ho někdo ohrozí, alespoň zatím nikdo takový není na obzoru,“ řekl. Zároveň tehdy také psal, že Zeman je osobnost, která na Hrad patří a lidé ho tam chtějí mít.

Rozhovor najdete ZDE.

Podle něj postavení Zemana může změnit nekonečný řetěz přešlapů, arogance a nemoudré jednání jeho týmu. „Miloš Zeman je schopen porazit sám sebe, lépe řečeno stát se nevolitelným. Naštvaný národ má zakódované demonstrace na náměstích,“ dodal.

„Bude-li Španělský sál 28. října vypadat jak noty na buben, tedy samá pauza, a Staromák plný, může to vygenerovat změnu,“ domnívá se. „Když politik má kolem sebe jen bezmezné obdivovatele, nepochopí, že to vše je už za hranou. A ovlivní to volby nejen prezidentské,“ uzavřel.

Celý příspěvek Ivana Přikryla:

Ještě před pár dny jsem v odpovědích na otázky Parlamentních listů řekl, že Miloš Zeman má příští prezidentskou volbu jasnou. Nikoliv ze sympatie ale proto že žádný vážný protikandidát se dosud neukáže k na obzoru . Pletl jsem se. Nekonečný řetěz přešlapů, arogance a nemoudré jednání jeho týmu to může změnit. Miloš Zeman je schopen porazit sám sebe, lépe řečeno stát se nevolitelný. Naštvaný národ má zakódované demonstrace na náměstích. Bude li Španělský sál 28. října vypadat jak noty na buben tedy samá pauza a Staromák plný může to vygenerovat změnu. Když politik má kolem sebe jen bezmezné obdivovatele nepochopí že to vše je už za hranou. A ovlivní to volby nejen prezidentské.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Jan Veleba byl položen dotaz

České potraviny

Dobrý den, dnes jsem vyslechla v rádiu zprávu, že zemědělci v Oseku u Rokycan musí nechat ležet ladem 100 ha půdy. Copak není možné, aby spojili síly čeští zemědělci, výrobci potravin z českých surovin, ovocnáři, zelináři a český svaz spotřebních družstev a prodávali se české produkty v českých obch...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Do vězení.“ Olympionik David Svoboda čelí drsné hrozbě

14:10 „Do vězení.“ Olympionik David Svoboda čelí drsné hrozbě

Slova bývalého moderního pětibojaře a olympijského vítěze Davida Svobody o tom, že Rusko možná není …