Ekumenickou bohoslužbou v kostele svatého Filipa a Jakuba a pietním aktem u Památníku hrdinů dnes ve Zlíně začaly oslavy 70 let od konce druhé světové války. Ceremonie v parku Komenského se zúčastnili zástupci města, kraje, váleční veteráni, Sokolové, skauti i studenti. Farář také požehnal nové vlajce města. "Je už málo pamětníků, kteří válku zažili. Byl bych proto rád, kdyby to předali dál mladé generaci," řekl po pietním aktu ČTK primátor Zlína Miroslav Adámek (STAN).
Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.