Známá celebrita promluvila proti migrantům, nepracující by prý měli mazat zpět. Za to se do ní pustil aktivista Peszynski

04.09.2016 13:32

Občanský aktivista Tomáš Peszynski zareagoval na rozhovor s herečkou, břišní tanečnicí a bývalou manželkou herce Ivana Vyskočila Anife Vyskočilovou. Ta ve svých slovech pro server iDnes.cz uvedla, že chtějí-li žít uprchlíci v Čechách, musejí se přizpůsobit.

Známá celebrita promluvila proti migrantům, nepracující by prý měli mazat zpět. Za to se do ní pustil aktivista Peszynski
Foto: Hans Štembera
Popisek: Aktivista Tomasz Peszynski, odpůrce demonstrace 3. tábor lidu

„Ano, ano, je to velká móda. Nikdy jsem neslyšel žádné hvězdy bulváru mluvit o hodnotách, o demokracii, o svobodě, o lidských právech. O Zemanovi, o Babišovi,“ rýpl si Pezsynski. „Kdysi komunisti museli takové lidi sezvat dohromady a nutit je, aby něco podepsali. Dnes se ‚angažují‘ sami,“ pokračuje dále a dodává, co má člověk udělat, chce-li být v dnešní době slavný. „Ukaž se v plavkách a kritizuj uprchlíky,“ řekl.

Vyskočilová ve svém rozhovoru mluvila především o byznysu, který kolem migrantů existuje. „Je to velký kšeft. Upřímně řečeno, teroristé, kteří by tu chtěli něco provést, jsou už dávno za vodou. Oni nepotřebují přejít pět, deset hranic a dostat se do České republiky, aby tady čekali na azyl do Německa,“ podotkla Vyskočilová. Zároveň uvedla, že si však myslí, že obyčejným lidem, kteří se chtějí do společnosti zařadit, jako to udělala ona, by se mělo pomoci. Ona sama se podle svých slov za imigrantku nepovažuje. „Jsem víc Češka než jakákoli jiná žena odsud. Mám spoustu kamarádů, stejných jako jsem já, kteří tu žijí už více než 20 let. My nejsme imigranti, ale cizinci, kterým se tu líbilo, a proto tu zůstali. Kdyby ti imigranti byli jako my, tak tu mohou zůstat. Ale pokud jen čekají na dávky a nechodí do práce, poslala bych je zpět,“ nebere si servítky. Imigranty, kteří mají naši zemi jen jako přestupní stanici do Německa, by vzala do náklaďáku a vrátila je zpátky tam, odkud přišli.

„Problém je také to, že Evropané, hlavně Poláci, nabídnou těmto lidem za tisíc euro odvoz do Německa a pak je vyhodí u nás nebo náklaďák zapálí a nechají je zemřít. Hlavně že z toho mají prachy,“ dodala.

Původní text najdete ZDE.

Celý příspěvek Tomáše Peszynského:

Ano, ano, ano je to velká móda.. Nikdy sem neslyšel žádné hvěšzdy bulváru mluvit o hodnotách , o demokracii, o svobodě, o lidských právech.. o Zmeanovi, o Babišovi... 
Kdysi komunisti museli takové lidi sezvat dohromoday a nutit je aby něco podepsali.. Dnes se "angažují" sami..
Chceš li být v dnešní době slavný - ukaž se v plavkácha kritizuj uprchlíky..

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Říci, že to má něco společného s islámem? Ve Francii je to o krk. Profesor z Paříže podává hrozivé svědectví

22:16 Říci, že to má něco společného s islámem? Ve Francii je to o krk. Profesor z Paříže podává hrozivé svědectví

GATESTONE INSTITUTE Kdo hájí člověka obviněného z rasismu, ten riskuje, že z něj bude také obviněn. …