Zpěvák skupiny, na jejímž koncertě v Paříži řádili muslimští vrazi: Islám je jako komunismus. Líbáme Arabům zadek. Blbá privilegovaná bílá děcka...

24.05.2016 15:01

Frontman americké rockové skupiny Eagles of Death Metal Jesse Hughes otevřeně promluvil o své zkušenosti z koncertu v pařížském klubu Bataclan, kde na konci loňského roku přišlo o život 89 lidí. Hughes prý nemá zrovna velkou radost z toho, jakým způsobem média jeho příběh prezentovala. Zpěvák přiznává, že na vině je islám a že „politická korektnost“ ničí západní civilizaci. Rozhovor poskytl internetovému magazínu Takimag.com.

Zpěvák skupiny, na jejímž koncertě v Paříži řádili muslimští vrazi: Islám je jako komunismus. Líbáme Arabům zadek. Blbá privilegovaná bílá děcka...
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Sídlí přímo naproti Eiffelově věži

Anketa

Jste spokojeni s výsledkem prezidentských voleb v Rakousku?

3%
95%
hlasovalo: 14502 lidí

„Viděl jsem strach, který na celý dav usedl jako přikrývka, všichni padli jako obilí ve větru – asi tak, jak by učinili, kdyby se ocitli před bohem,“ uvedl zpěvák. Viděl jsem jednomu útočníkovi přímo do očí. Bylo evidentní, že byl totálně zkouřený, teď už víme, že byl na xanaxu a kokainu. Poznal jsem ho, všiml jsem si ho už dříve,“ dodal.

Z jeho výpovědi tedy vyplývá, že byli teroristé v budově již před započnutím střelby. „Během střelby jsem se vydal ven a všiml si, že zadní dveře byly otevřeny. Jak by se to asi jinak mohlo stát?“ řekl. „Zahlédl jsem dvě dívky, byly na akci, ale ještě před střelbou se vypařily. Tyhle dívky byly oděny v tradičním muslimském hábitu. Dobře věděly, že je nikdo kontrolovat nebude, právě proto, že byly takto oděné. Později je dopadli,“ vysvětlil zpěvák.

Tohle je prý jejich velká zbraň. Vědí, že si k nim nikdo nic nedovolí, protože by jinak byli hned nařčeni z rasismu. „Nechápu, proč je tato víra dávána do spojitosti s rasismem. Je to ideologie, stejná jako třeba komunismus,“ uvedl zpěvák.

Politická korektnost má podle Hughese co dělat i s „arabskými penězi“, které na Západ neustále přitékají a „ovlivňují tuhle debatu“. „Tolik dnešních filmů je dotováno z arabských peněz. George Clooney nelíbá Arabům zadnici pro nic za nic. Americké filmy jsou nejlepším způsobem, jak ovlivnit srdce a mysli lidí po celém světě,“ vysvětlil.

Podle zpěváka byl při samotném masakru problém v tom, že se policie domnívala, že se jedná o únos. Z toho důvodu se utábořila před klubem a snažila se zahájit vyjednávání. To znemožnilo rychlejší postup proti teroristům.

„Teroristé obcházeli ležící těla a šťouchali do nich hlavní pistole, pokud se někdo pohnul, znovu do něj vystřelili. Jedna dívka vstala a řekla, že má strach. Jeden z mužů řekl: ‚Neboj se, za dvě minuty bude po tobě,‘ a následně ji zastřelil, boom.“

„Den po útoku na stadionu mnozí muslimové při minutě ticha hlasitě bučeli, o čemž média vůbec neinformovala. Sám jsem viděl muslimy oslavovat v ulicích ještě během útoku. Na vlastní oči jsem to viděl! Jak mohli vůbec vědět, co se dělo? Musela tam být nějaká koordinace,“ zmínil zpěvák.

Nejhorší na tom celém podle amerického zpěváka je to, že ty hrůzné činy byly spáchány proti naprosto nevinným, nic netušícím obětem. Hughes v rozhovoru popsal, že sám vyrůstal v drsném prostředí a jeho vlastní otec ho prý učil střílet. Ti lidé v klubu byli prý ovšem z úplně jiného světa, na něco takového nemohli být připraveni.

„Není to jen nějaká smrt. Ti lidé byli naprosto nic netušící, nejvíce nevinné oběti, jaké si dokážete představit – lidé, kteří jsou doslova sevření hrůzou, následkem čehož se nejsou ani schopni pohnout z místa.“

„Viděl jsem asi sedm lidí zemřít. Někteří z nich byli jen několik kroků od zábradlí. Mohli se otočit, seskočit a zachránit si život. Byli ovšem příliš vyděšeni na to, aby se jenom pohnuli z místa. Pomatuji si jednu ženu, která jen tak stála s rukama nad hlavou, když si jí teroristé konečně všimli, zmohla se jen na výkřiky, ‚ne, ne, ne‘. Sama se odevzdala smrti přímo před mýma očima. Křičel jsem na ni, ale nemyslím, že mě vůbec slyšela. Byla tak vyděšená, myslím, že se už dopředu vzdala,“ uvedl.

Zpěvák se pustil do spekulace; věří, že je to právě západní liberální mentalita, která činí lidi bezbrannými. „Když od malička vštěpujete lidem, že si nemohou pomoct, oslabíte je do takové míry, že nedokážou vidět život, který se nachází jen několik kroků od nich, a to jen proto, že mají příliš velký strach.“

Zpěvák také promluvil o tom, že někteří členové ochranky museli s teroristy spolupracovat. „Sami znáte, jací jsou sekuriťáci, pořád vás otravují, pořád chtějí vidět vaši občanku. Tenhle člověk se vůbec o nic nezajímal, ani se na mě nepodíval. Jediné, co upoutalo jeho pozornost, byla má přítelkyně, která je z Mexika, ale soudě podle jejího vzhledu by klidně mohla být například z Libanonu. Zeptal se jí, odkud je. Upřímně se domnívám, že se snažil určit, jestli je muslimka, nebo ne. Myslím, že kdyby byla, pokusil by se ji varovat,“ řekl zpěvák.

„Tihle teroristé dobře vědí, že se na Západě vyskytuje bezpočet privilegovaných, bílých děcek, které se od mateřské školy vyskytují v liberálním prostředí, které je otupuje svými rádoby vznešenými ideami. Podívejte se, kam to vede,“ zakončil rozhovor americký zpěvák.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: fib

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„EU zradila.“ Babiše objal, ale jinak Orbán zuřil. To nikdo nenapsal

10:07 „EU zradila.“ Babiše objal, ale jinak Orbán zuřil. To nikdo nenapsal

Premiér Babiš včera navštívil Maďarsko a spolu se svým maďarským protějškem Viktorem Orbánem si proh…