Zuzana Bubílková naháněla po Václaváku myslivce

15.03.2017 18:49

Moderátorka Zuzana Bubílková ve středeční Kauze dne Rádia impuls zavítala na demonstraci na Václavské náměstí, kde se protestovalo proti nesmyslné směrnici EU omezující legální držení zbraní. Myslivec Pavel Chlebeček ocenil českou vládu, že se tentokrát snažila bojovat proti nesmyslu Evropského parlamentu, kterému pořádně vyčinil.

Zuzana Bubílková naháněla po Václaváku myslivce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Střelné zbraně

Myslivec Pavel Chlebeček si na demonstraci nesl transparent „Mně na kvér nesahej“. Co jím chtěl přesně vyjádřit? „To je nesouhlas s tím, že Evropská komise rozhoduje o něčem, čemu nerozumí. My máme se Švýcary jeden z nejlepších zbaňových zákonů a někdo nám ho chce vzít,“ zlobil se demonstrant.

Většina EU zvedla ruku pro podle myslivcova názoru nesmyslnou směrnici. Naše vláda se prý tentokrát snažila bránit své občany, takže teď nejde o boj proti vládě v Praze, ale poslancům v Bruselu. „To, co bylo teď provedeno, bude za dva roky přehodnoceno a budou nám postupně ukrajovat práva salámovou metodou. Za chvíli skončíme jako v Británii, kde se pomalu nesmíte bránit ani s pepřákem. Když ho použijete, tak riskujete, že vás zavřou,“ zuřil dál demonstrant.

Absolutně nejvíc myslivce rozčílil argument evropských politiků o nebezpečnosti samonabíjecích pistolí. „Byl jsem v šoku, když jsem na internetu četl, že jeden z představitelů Evropské komise řekl, že nebezpečnější jsou samonabíjecí pistole než samopal, protože s ní šetříte náboje a zabijete víc lidí,“ řekl Chlebeček nevěřícně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Reportáž Slonkové a Kubíka letí ze stolu. Čerstvé vyjádření šéfa komunistů v Českém rozhlasu

17:56 Reportáž Slonkové a Kubíka letí ze stolu. Čerstvé vyjádření šéfa komunistů v Českém rozhlasu

Do středečních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítal předseda komunistů Vojtěch Filip. Vláda, kterou dn…