Paroubek zase kope za Ratha: Jeho advokáti musí ve sněmovně být

03.06.2012 17:14 | Zprávy
autor: par

Šéf NS-LEV 21 Jiří Paroubek brání práva zadrženého poslance Davida Ratha. Nejprve se zasazoval o to, aby Rath mohl ve sněmovně promluvit o svém případu, a nyní vzkazuje: Rathovi advokáti rovněž musí být přítomni.

Paroubek zase kope za Ratha: Jeho advokáti musí ve sněmovně být
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek na ustavujícím kongresu NS-LEV 21

"Jsem přesvědčen, že nejen z důvodů tohoto precedentu, ale i s ohledem na účast policistů v sále by bylo férové umožnit advokátům Davida Ratha účast na jednání sněmovny," vyzval Paroubek přes svůj web Vaševěc.cz. "Vyzývám proto všechny poslance, aby se nad těmito argumenty zamysleli a účast advokátů Davida Ratha umožnili. Návrh na jejich účast jsem připraven podat, pokud tak neučiní předsedkyně Němcová."

SLEDUJEME: Rathovo zadržení

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Svěřenecký fond

Jak to doopravdy je? Vy jste tvrdil, že Agrofert svěříte do svěřeneckého fondu, což se zatím nestalo. Proč? A taky jste tvrdil, že vašim dětem připadne až po vaší smrti, ale prý to bude možné už poté, co skončíte ve funkci a dokonce z vás budou moci udělat správce. Je to pravda nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Živě z Bruselu: „Vy jste tak marná, že vás ani Rusko nechce“

13:39 Živě z Bruselu: „Vy jste tak marná, že vás ani Rusko nechce“

Před kamerami CNN Prima News to vřelo. Komunistická europoslankyně Kateřina Konečná si tvrdě vjela d…