Komunistický kandidát zaujal diváky z Moravskoslezského kraje nejvíce

08.10.2012 18:40 | Zprávy
autor: nem

Diváky předvolebního Speciálu Otázek Václava Moravce (OVM), který se živě vysílal z Moravskoslezského kraje dne 4. 10. 2012 na ČT24, ze šestice účastníků diskuse nejvíce zaujal hejtmanský kandidát KSČM Josef Babka (16,8%), nejhůře pak byla diváky hodnocena kandidátka ODS na hejtmanský post David Sventek (10,3%).

Komunistický kandidát zaujal diváky z Moravskoslezského kraje nejvíce
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Vojtěch Filip při volbě vedení strany

Ukázal to exkluzivní průzkum společnosti SANEP, který u diváků z Moravskoslezského kraje monitoroval hodnocení šestice kandidátů na budoucí hejtmanský post.

Z exkluzivního šetření společnosti SANEP dále vyplývá, že z pohledu hodnocení všech šesti řečníků v diskusi, která se týkala zejména nezaměstnanosti a životního prostředí, byl druhým nejlépe hodnoceným řečníkem lídr ČSSD Miroslav Novák Jiří, který zaujal 14,5% diváků žijících v Moravskoslezském kraji.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Zrušená cesta do USA

Máte náhradní termín? A to jste ji zrušil vy nebo jak to přesně bylo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A jéje. Ševčík byl v Partii s Jakobem. Bylo dusno

13:50 A jéje. Ševčík byl v Partii s Jakobem. Bylo dusno

„Bohužel si pan loutkovodič na Hradě dělá, co chce. Ten loutkovodič, co vodí pana prezidenta.“ Posla…