Albi: Jak rozvíjet dovednosti předškoláků, aby je to bavilo? Zkuste stolní hry

09.12.2015 20:00 | Zprávy

Dětské slovní hry do posledního písmene naplňují úsloví „kdo si hraje, nezlobí.“ A hrát si už dnes může skutečně každý, včetně těch úplně nejmenších – doslova od kolébky.

Albi: Jak rozvíjet dovednosti předškoláků, aby je to bavilo? Zkuste stolní hry
Foto: Albi
Popisek: Dětská slovní hra Kde je Peppa od Albi

Se svým dva roky starým potomkem si můžete zahrát třeba chytrou hru Kde je Peppa? na motivy populárního dětského pořadu. Hra obsahuje figurku prasátka Peppy, která mluví. Rodič prasátko někam schová a z připravených karet vytvoří nápovědu, kde Peppu hledat. Peppa pak malému hledači pomáhá tím, že se občas ze svého úkrytu ozve. Kde je Peppa? by se dala připodobnit ke hře na schovávanou bez rizika, že se ztratí dítě (nebo rodič), což je rozhodně vítaným bonusem.

Až nám malý hráč trochu povyroste, a budou mu třeba tři roky, můžeme s ním začít hrát Pohádkohraní. V něm naleznete návody na nejrůznější hry, spoustu hádanek nebo otázek na oblíbené pohádky. V Pohádkohraní jsou jednotlivé aktivity odstupňované podle věku a najde se tak něco skoro pro každého.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Viděl jste videa z nehody?

Na nich je přeci jasně vidět, že Turek minimálně objížděl kolonu odbočovacím pruhem to přeci také není normální chování. A pokud se prokáže jeho vina, což je podle mě jisté, měl by podle vás jako poslanec skončit? Vždyť co dobrého jako poslanec udělal? Nic, jen se řeší neustále jeho kauzy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: „A já se nebojím toho slova, to je Chocholoušek“

21:35 Pavel Foltán: „A já se nebojím toho slova, to je Chocholoušek“

Glosa Pavla Foltána k aktuálnímu politickému dění.