Nám ordinujete tržní nejistotu a sebe izolujete a v klidu a dostatku si žijete své osobní „socialismy“ bez odpovědnosti, většina členů na různých úrovních politiky zbohatla, zatímco vaši voliči chudnou!
Trocha břídilství č. 1. Zdroj z dobového tisku po sněmovních volbách 2010 uvádí, že Gazdík a Polčák se ucházeli na KV ČSSD ve Zlíně (Škromach, Mišák) o předvolební spolupráci pro STAROSTY. Byli odmítnutí a uspěli pak u TOP 09, která vládla! Bylo nutné zahodit volební vítězství a vládnutí, které pak pro ČSSD dobře nedopadlo a voliči skončili, nejen ve spárech pravice, ale i ČSSD v opozici? Bylo před volbami ČSSD „moře po kolena“?
Trocha břídilství č. 2. Bez politiky pro osobní zisk a slávu pouhého střídání garnitur.“ Občané nedostali žádnou službu vedoucí po cestě k prosperitě! Zemanova vláda privatizovala banky a celé finančnictví, i plyn a vodu do zahraničí, kdy stačilo, aby vláda převzala zaběhané standardy západních firem, k zamezení rozkrádání. Pak mohly zůstat v českých rukou, nesly by doma zisk 150 mld./ročně. Další vlády ČSSD zvoraly nájemné, exekuce, regionální správu, nepřijaly prokazování původu majetku, prosazování práva a co horšího – dále se korumpovalo a kradlo.
Z těch největší faulů ČSSD na řadové voliče:
1. Je to nepočetná sekta, která již většinově zbohatlá z funkcí na různých úrovních.
2. Hrozí nám i pohroma - velké koalice ČSSD s ODS a pravicí - jako již nyní v krajích.
3. V r.98. Miloš Zeman sliboval 150 tisíc tunelářů „v teplácích“, ale objal se s ODS.
4. V r.98 Opoziční smlouvou se ČSSD s ODS spojily a nevyřešily privatizační machinace.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Názory, ParlamentniListy.cz