Alena Vitásková: Uštván k smrti

01.04.2020 14:02 | Zprávy
autor: PV

Dne 27. března 2020 zemřel Ing. Jaroslav Chalupa, bývalý ředitel odboru licencí Energetického regulačního úřadu (dále jen ERÚ), „uštván k smrti“ systémem, který se snaží zločin solárního tunelu skrýt pod vykonstruované kauzy, aby kryl skutečné zločince.

Alena Vitásková: Uštván k smrti
Foto: archiv
Popisek: Alena Vitásková

Mezi vykonstruované patří i kauza, na které byl Ing. Jaroslav Chalupa veřejně dehonestován, podeptána jeho čest, pošlapány veškeré zásluhy, které svoji prací pro vlast za svůj život odvedl. Zemřel čestný, slušný, pracovitý, empatický člověk, odborník v energetice, odborník znalý zákonů, norem, předpisů a vyhlášek. Vynikající ředitel, kterého si podřízení vážili a nadřízení v něm měli jistotu odbornosti, spolehlivosti, pracovitosti. Práci obětoval vše, nakonec i svůj život.

Miloval svoji rodinu, psíka, zahradu, květiny, které s manželkou pěstovali. Květiny tak krásné, že se zatajoval dech. Dokázal se o tu nevídanou krásu podělit a v každém ročním období okrášlit svými výpěstky nejednu kancelář ERÚ. Byl „uštván k smrti“ zločinným syndikátem, byl „uštván k smrti“ člověk, který se těšil na důchod, zahrádku, květiny, rodinu, přátelé, na zasloužený odpočinek. Byl uštván ve vykonstruovaném zločinu a důchodu si neužil.

Ing. Jaroslav Chalupa byl dne 19. 12. 2016 obviněn vyšetřovatelem pplk. Leošem Špačkem z Hradce Králové (pár dnů před Štědrým dnem).Obžalován státním zástupcem Ondřejem Frgalem a nepravomocně odsouzen dne 18. 2. 2020 Krajským soudem v Ostravě, soudním senátem JUDr. Petry Hajdíkové, přísedícími Mariánem Kuzmíkem a Kamilem Jarošem k podmíněnému trestu za své rozhodnutí ve správním řízení, které provedl zcela v souladu s legislativou, zákony, normami, předpisy, nic neporušil!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Změna Evropy

Zajímalo by mě, jak přesně to myslíte, že se společná Evropa musí měnit? Tvrdíte, že je třeba posílit konkurenceschopnost, bezpečnost, energetickou odolnost. Nemyslíte ale, že právě v tom ale EU dost selhává a je čím dál slabší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: Zarazí mu vycházky, anebo napaří 15 vostrejch?

16:47 Pavel Foltán: Zarazí mu vycházky, anebo napaří 15 vostrejch?

Glosa Pavla Foltána k aktuálnímu dění kolem vztahu prezidenta a premiéra České republiky.