Aleš Brichta: Aktivisté hrdě bojují proti návštěvě čínského prezidenta, proč ale ne za samostatný stát Katalánců? ČSSD, TOP 09 a lidovci jsou dopředu připosraní

29.03.2016 11:19

Komentář na sociální síti Facebook k návštěvě čínského prezidenta v České republice:

Aleš Brichta: Aktivisté hrdě bojují proti návštěvě čínského prezidenta, proč ale ne za samostatný stát Katalánců? ČSSD, TOP 09 a lidovci jsou dopředu připosraní
Foto: Hans Štembera
Popisek: Muzikant Aleš Brichta
reklama

Aktivisté hrdě bojují proti návštěvě čínského prezidenta, čili představitele momentálně největší a nejsilnější světové ekonomiky v České republice, místo, aby se pyšnili politickým a hospodářským důsledkem takové návštěvy, a provokují Tibetem.

Pročpak tak nebojují třeba za samostatný stát Basků, či Katalánců ve Španělsku? Jasná ukázka "všechno proti Zemanovi a Babišovi", protože ČSSD, TOP09 a lidovci jsou dopředu připosraní z odhadu výsledků následujících voleb. Ono je to logické, protože podpora členů Bilderbergu (v Německu Angela Merkelová a u nás třeba Karel Schwarzenberg) a jejich rozvracečské antievropské politiky jim hlasy lidí prostě nepřinese.

Tak se zkrátka hledají zástupné problémy, na které by mohli svojí kampaň navléknout. Jednoduché, jak facka. Alespoň je vidět, na čí straně jsou která média a co od nich očekávat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Oldřich Rambousek: Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani jako nadávka

21:17 Oldřich Rambousek: Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani jako nadávka

Co je to za člověka, ten pan Kolář, když si své ego musí posilovat soubojem s již dávno zemřelým člo…