Blok proti islamizaci: Bělobrádku, Hermane, nejezděte na sraz sudetoněmeckého landsmanšaftu

30.05.2017 18:44

Bělobrádku, Hermane, nejezděte na sraz sudetoněmeckého landsmanšaftu, plivete tak na hroby všech zabitých za okupace

Blok proti islamizaci: Bělobrádku, Hermane, nejezděte na sraz sudetoněmeckého landsmanšaftu
Foto: Blok proti islámu
Popisek: Blok proti islámu
reklama

Blok proti islamizaci důrazně vyzývá místopředsedu České vlády Pavla Bělobrádka, aby se ani on ani ministr kultury Daniel Herman, člen jeho strany, nezúčastnili chystaného srazu sudetoněmeckého landsmanšaftu.

Už jen to, že sraz je datován na den úmrtí kata českého národa Reinharda Heydricha ukazuje, že představitelé sudetoněmeckého spolku se v žádném případě nepřestali hlásit k odkazu tzv. „Říše“ a jejich proklamace o usmíření jsou určeny jen tisku.

Proto je pro každého občana, který si váží všech svých předků, kteří položili své životy v době okupace za obnovení naší státnosti, naprosto neuvěřitelné, že se místopředseda české vlády chce zúčastnit tohoto srazu. „Skoro nás napadá myšlenka, že by si měli pánové Bělobrádek a Herman vzít s sebou pochodně, aby se mohli zúčastnit i ohňových pochodů“: řekla s trochou nadsázky předsedkyně Bloku proti islamizaci Jana Borkovcová.

„Celá politika KDU ČSL dnes vede k likvidaci české suverenity. Ať už to je časté hlasování lidoveckých europoslanců ve prospěch přijímání islámských běženců, běžné poklonkování Bruselu vedoucích představitelů strany a nadšené přijímání všech nesmyslných bruselských direktiv či naprostá kolaborace s představiteli spolku, jehož členové byli odsunuti na základě nezpochybnitelné dohody všech vítězných mocností právě proto, že likvidovali Československý stát,“ dodal místopředseda BPI Radek Nováček.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: „Velká daňová kauza“ se vrací

9:10 Zdeněk Jemelík: „Velká daňová kauza“ se vrací

Trestní řízení soudní Krajského soudu v Brně, o němž píši jako o „velké daňové kauze“ nebo o „kauze…