Blok proti islamizaci: Česká republika nepatří elitám, ale občanům

28.10.2016 18:20

Blok proti islamizaci vyhlašuje dnešním dnem občanský odpor proti pokusům nikým nevolených elit ovládnout Českou republiku a svrhnout legálně zvolené představitele státu. Vyjadřujeme podporu prezidentu Miloši Zemanovi, který byl zvolen hlasy vice než 2 700 000 občanů a má tak nejsilnější mandát od občanů za celou dobu existence našeho státu.

Blok proti islamizaci: Česká republika nepatří elitám, ale občanům
Foto: Blok proti islamizaci
Popisek: Pietní vzpomínkový průvod Bloku proti islamizaci

Za naprosto ubohé považujeme, že jménem tzv. elit promluvil dnes Jiří Bartoška, který již 22 let je prezidentem Karlovarského festivalu, který je přímo financován ze státního rozpočtu, z rozpočtu Karlovarského kraje a také z polostátních firem, tedy z peněz občanů, kterými on sám tak pohrdá, že nehodlá respektovat jejich vůli opakovaně vyjádřenou ve svobodných a demokratických volbách.

Blok proti islamizaci vyzývá všechny občany, všechny spolky, občanská sdružení i demokratické politické strany, aby se společně s námi 17. listopadu 2016 zúčastnili demonstrace proti pokusům nikým nevolených elit uzurpovat si právo hrát si na představitele států, kterými nejsou, a hovořit za občany, z jejichž daní jsou placeni.

Dnes stejně jako mnohokrát v historii se ukazuje, že tzv. kulturní fronta se staví proti zájmům a vůli občanů, když hájí svoje vlastní sobecké zájmy a zrazuje národ.

Čl. 5 ústavy

Politický systém je založen na svobodném a dobrovolném vzniku a volné soutěži politických stran respektujících základní demokratické principy a odmítajících násilí jako prostředek k prosazování svých zájmů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…