Bohdan Babinec: Každé dítě by mělo mít matku i otce

15.09.2023 11:34 | Komentář

Výzva k heterosexuálním osobám (ženám i mužům)

Bohdan Babinec: Každé dítě by mělo mít matku i otce
Foto: NÁR.SOC.
Popisek: Bohdan Babinec

Vážení,

poslední dobou jsme svědky různých pochodů a společenských akcí, organizovaných homosexuály a jejich příznivci (Prague Pride apod.) My heterosexuálové nic podobného neorganizujeme a mlčky tyto spoluobčany s touto orientací tolerujeme. Ale zaráží nás, že tito spoluobčané jsou stále s něčím nespokojeni a tvrdí, že trpí diskriminací.

Jsme přesvědčeni, že i zákonem uzavřené partnerské páry homosexuálů mají mít stejná práva jako páry heterosexuální, ale co se týká adopce dětí, musí se brát ohledy především na zákonná práva dětí. Každé dítě by mělo mít matku i otce. V případě homosexuálního páru by měla být možnost adoptovat dítě pouze v případě, když jeden z členů tohoto páru má své biologické dítě, a je jedno, zda je to gay, nebo lesbická žena. V tomto případě jde o střídavou péči o dítě, a tím pádem ví, že má otce i matku. Tím dítě chráníme v jeho zákonných právech a neporušujeme ani zákony přírody.

Anketa

Má Česko pořídit letouny F-35?

3%
96%
hlasovalo: 52384 lidí

Vzhledem k tomu, že homosexualita existuje jak vrozená, tak získaná, hrozí v případě stejnopohlavního páru veliké riziko, že uměle vytvoříme osobu s homosexuální orientací. Proto vyzýváme všechny, kteří souhlasí s tímto názorem, aby se připojili k uvedené výzvě, a věříme, že dostatečným počtem přesvědčíme úřad vlády, senát a parlament, že zákonné (i přírodní) zájmy dítěte by měly být chráněny nadevše.

Vzhledem k tomu, že toho času vidíme na mnohých vedoucích funkcích v médiích, nadnárodních korporacích apod. mnoho osob s homosexuální orientací, narůstá tlak na občany, aby tyto adopce byly schváleny zákonem a občané umožnili jejich realizaci (viz. iniciativa 66 nadnárodních korporací).

Musíme konečně usilovně začít bojovat za zákonné zájmy dítěte. Domníváme se, že veškerá zákonná práva manželů by se měla vztahovat i na homosexuální páry, ale s tím, že termín manželství je vyhrazen pouze vztahu muže a ženy. Děti, biologicky nespojené s homosexuálním párem (přestože žije v zákonem schváleném partnerství), nelze adoptovat.

MUDr. Bohdan Babinec CSc.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

migrační pakt

Dobrý den, prý budete ve sněmovně jednat o migračním paktu. Znamená to, že jde ještě zvrátit jeho schválení nebo nějak zasáhnout do jeho znění? A můžete to udělat vy poslanci nebo to je záležitost jen Bruselu, kde podle toho, co jsem slyšela, ale pakt už prošel. Tak jak to s ním vlastně je? A ještě ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivo Strejček: Migrační pakt je ohromným nákladem členství České republiky v EU s dalekosáhlými důsledky

11:24 Ivo Strejček: Migrační pakt je ohromným nákladem členství České republiky v EU s dalekosáhlými důsledky

Denní glosa Ivo Strejčka