Bohdan Babinec, Miroslav Josef Bezecný: Červená mikina

13.09.2021 16:25 | Komentář

Když ministr vnitra, místopředseda vlády a předseda ČSSD navlékl červenou bundu, a organizoval zajištění dostatečného množství materiálu na ochranu českých lidí před coronavirem, byl za to oslavován. Pak ale opozice (a zřejmě i kdosi jiný) udělali vše pro to, aby se zásluhy Hamáčka "znehodnotily". A naočkovali lidem názor, že je Hamáček "jen ten blbec v červené bundě".

Bohdan Babinec, Miroslav Josef Bezecný: Červená mikina
Foto: reprofoto: ČT24
Popisek: Jan Hamáček na tiskové konferenci.

Ale není také pravdou, že "ten blbec v červené bundě" se, jako jediný z naší slavné vlády, ujal řízení boje proti covidu? A jako jediný zajistil materiál proti covidu? Když ostatní "kompetentní" zcela selhali? Co tedy komu na socanech vadí? Již naši předkové říkali, že úspěch se neodpouští! ČSSD je nejsilnější stranou v České republice. A také, jako jediná, je opravdu česká. A že někteří z ČSSD zdrhli? Jsou taková malá roztomilá zvířátka, která jako první opouští loď...

Jenže ČSSD se nepotápí. Po úprku některých prospěchářů je to opět silná a zcela konsolidovaná strana. A volební "průzkumy"? Je veřejným tajemstvím, že některé nesolidní agentury mají zmapovaný okruh lidí. A tak ví přesně, co kdo bude odpovídat. Proto mohou mít i "stoprocentní pravdu" v předvolebních průzkumech. Před lety si Česká strana národně sociální nechala udělat u nejmenované agentury předvolební průzkum. Zaplatila za to stovky tisíc korun. A agentura hlásila volební výsledek 8 procent. Dosáhli necelých dvou procent. Co k tomu dodat?

Nejde o vymývání mozků již před volbami? Aby pak, kdyby "náhodou" byly úplně jiné výsledky, se mohly lehce upravit podle představ "někoho"? Nejedná se o stalinovský princip: "Není důležité, kdo volí, ale důležité je to, kdo počítá hlasy!" Pak se najednou zjišťuje, že i nezvolení byli zvoleni. Když čteme, co se v médiích o socanech píše... Kdybychom nebyli socdemáci, také bychom této masivní lživé propagandě uvěřili. Sociální demokracii známe. Již více než sto let. A volit neprůhledné strany - rychlokvašky? Proč? Není účelnější sázet na sociální jistoty!? Na solidní a tradiční českou stranu?!

Miroslav Josef Bezecný, redaktor a publicista, člen ČSSD
MUDr. Bohdan Babinec, CSc., člen ČSSD

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Přemysl Votava: Sovětští vojáci maršála Koněva osvobodili Auschwitz

9:09 Přemysl Votava: Sovětští vojáci maršála Koněva osvobodili Auschwitz

Nad tou hrůzou před 77 lety tekly slzy osvoboditelů i těch 7650 přeživších.