Český svaz bojovníků za svobodu: Varujeme před zatažením Evropy do případné války

12.04.2017 12:17 | Zprávy
autor: PV

Český svaz bojovníků za svobodu okresu Hradec Králové, v duchu svých stanov a v duchu antiválečného dědictví bojovníků protinacistické koalice má jednu ze základních priorit hájit mír a bezpečí v české krajině.

Český svaz bojovníků za svobodu: Varujeme před zatažením Evropy do případné války
Foto: archív autora
Popisek: US letecký útok Sýrie

USA napadly pomocí raket Tomahawk Sýrii. Akt byl proveden bez mandátu OSN a v duchu porušení norem mezinárodního práva. Spojené státy útok ospravedlňují reakcí na použití chemických zbraní v Sýrii. Ačkoliv nebyla událost řádně vyšetřena a viník odhalen, byl okamžitě napaden svrchovaný stát. Chemický útok jednoznačně odsuzujeme, a jedním dechem dodáváme, že událost musí být vyšetřena mezinárodními specialisty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Michal Zuna byl položen dotaz

Armáda

Podle vás byly peníze za vaší vlády vykládány na obranu efektivně? Co vím, tak jste peníze na armádu dávali i za jiné věci než za armádu nebo se nakupovaly předražené věci. Já nejsem proti navyšování výdajů, ale mám pochybnosti, zda jsou vynakládány efektivně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dominik Rusinko: Proč by ČNB nyní neměla zvyšovat úrokové sazby?

13:39 Dominik Rusinko: Proč by ČNB nyní neměla zvyšovat úrokové sazby?

Květnové měnově-politické zasedání ČNB se nezadržitelně blíží, což znamená, že centrální bankéři vyr…