IVČRN: Dnes byl ustaven Blok proti islámu

06.06.2015 18:11 | Zprávy

Na dopoledním jednání představitelů sdružení IVČRN (Islám v České republice nechceme) došlo k otevření současného uzavřeného spolku a k vytvoření zastřešujícího občanského spolku BLOK PROTI ISLÁMU, který se otevřel všem fyzickým a právnickým osobám, které stejně jako drtivá většina společnosti vnímají nastupující islamizaci Evropy jako útok na hodnoty, kulturní a politické evropské tradice a především jako útok na těžce vybojovaná lidská a občanská práva.

IVČRN: Dnes byl ustaven Blok proti islámu
Foto: David Hora
Popisek: Lídr iniciativy Islám v ČR nechceme Martin Konvička na demonstraci v Českých Budějovicích

Na dopoledním jednání byl zvolen tříčlenný Výkonný výbor ve složení: předseda doc. Mgr. Martin KONVIČKA, Ph.D., Mgr. Jana VOLFOVÁ, Ing. Jiří BARTÁK. Dále bylo zvolena sedmičlenná akční rada, který bude doplněna o dalších 14 krajských představitelů Bloku proti islámu.

Na odpoledním jednání sněmu 200 zakládajících členů Bloku proti islámu vyslechlo vystoupení nově zvoleného vedení.

Reportáž z akce ZDE.

Jiří Barták podal informaci o průběhu petiční akce proti povinným kvótám přistěhovalců. Během tří týdnů se k petici připojilo nejméně 33 000 občanů. Ve středu 10. června bude tato petice doručena do Petičního výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR s tím, že požadujeme neodkladné veřejné slyšení. Je třeba bezpodmínečně zabránit tomu, aby v průběhu prázdnin vláda ČR podlehla diktátu z Bruselu a v tichosti přijala několik tisíc tzv. uprchlíků. Pokud vláda v rozporu s tím, co opakovaně prohlásila, že uprchlíky nepřijme, ustoupí nátlaku evropské Komise, jsme připraveni zahájit blokádu hranic a letišť. Zároveň v takovém případě zahájíme velkou petiční akci za vystoupení z Evropské unie, pod kterou je třeba získat milion podpisů.

Martin Konvička ve svém vystoupení řekl: „Máme poslední šanci jak islámskou expanzi zastavit demokraticky a nenásilně. Šíření a propagace islámu musí být postavena mimo zákon, stejně jako propagace nacismu. Je třeba prosadit novelu zákona o církvích, novelu trestního zákona, školského zákona, zákona o vězeňství a dalších, které mohou pomoci zastavit dalšímu šíření nenávistné muslimské ideologie. Všechny agresivní projevy islámu je třeba otevřeně kritizovat a měnit zcela chybný pohled na islám, jako na jedno z mnoha náboženství. Islám není náboženství, islám je institucionalizované zlo. Proto je třeba šířit nulovou toleranci k islámu. Aby těchto cílů Blok proti islámu dosáhl, měl by se stát masovou organizací přítomnou v každém městě, městečku a vesnici. Pokud se vláda nezačne chovat jako vláda občanů České republiky, ale jako vláda protektorátní, zahájíme kroky vedoucí k vystoupení z Evropské unie.“

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Paní Konečná, dobrý den. Jednak gratuluji ke zvolení. Vy opakovaně tvrdíte, že EU má nástroje, jak ukončit válku na Ukrajině. Zajímá mě jaké? Podle mě EU nezmůže nic. A ještě co si myslíte o podmínkách, které si klade Rusko, aby válku ukončilo? Chce nejen část území Ukrajiny, ale požaduje i to, aby ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Alena Maršálková: Volební studio na ČT24 hodinu před vyhlášením výsledků

11:21 Alena Maršálková: Volební studio na ČT24 hodinu před vyhlášením výsledků

Zpracovat analýzu živého vysílání volebního studia, kdy několik hodin netrpělivě čekáme na výsledky …