Institut Aleny Vitáskové: Ne všichni odsouzeni jsou zločinci

14.03.2021 14:17 | Zprávy

Člen Výkonné rady IAV Zbyněk Prousek a IAV obdrželi poděkování za svoji práci.

Institut Aleny Vitáskové: Ne všichni odsouzeni jsou zločinci
Foto: Repro XTV
Popisek: Bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková

Oblast trestního práva (odsouzených) není výhradní náplní Institutu Aleny Vitáskové z.s. (IAV), přestože v této oblasti jsou páchány největší křivdy, pokud se jedná o nezákonné trestní stíhání a odsouzení, porušována je Listina práv a svobod.

Touto problematikou se zabývá řada tradičních spolků, jako Šalamoun, Chamurappi, Šance na návrat, Rodiny obětí české justice, Spravedlnost a další. Se všemi jsme v kontaktu a spolupracujeme s cílem, aby nebyli odsuzování lidé za činy, které nespáchali.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Stíhání

Někde jsem četla, že za ty vaše plakáty chce policie stíhat i hnutí. Můžete mi vysvětlit, jak se jakékoliv hnutí stíhá? To jakože všichni členové nebo jak můžete stíhat hnutí? A co myslíte, jak soudy rozhodnou a kdy? Bude to ještě do voleb?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jana Šťastná: Pražské jaro 1968 – jak to tehdy bylo? 1. část

11:13 Jana Šťastná: Pražské jaro 1968 – jak to tehdy bylo? 1. část

Patříme k zemím, kde mnoho občanů pociťuje nenávist vůči Rusku a přes to nejede vlak. Tato nenávist …