Jan Urbach: Teroristé se z Turecka přesouvají do Sýrie

19.02.2016 7:35 | Zprávy

Skupina asi tří stovek teroristů a nákladní vozy s municí, které přijely z území Turecka, podnikly pokus probojovat se k syrskému městu Tell Rifaat na severu oblasti Aleppo. Většina z nich byla zlikvidována leteckým útokem, uvádí na svých stránkách agentura Sputnik. Syrský zdroj připouští, že část teroristů se ovšem do města mohla dostat.

Jan Urbach: Teroristé se z Turecka přesouvají do Sýrie
Foto: M.Kutilová
Popisek: Na hranicích s IS

Před několika dny osvobodili příslušníci kurdských sil sebeobrany město Minnah a stejnojmennou leteckou základnu a odřízli tak zásobovací trasu teroristů z pohraničního města Aazazu do Tell Rifaatu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Pokud zůstanete u moci

Můžete zaručit, že nebudete jakkoliv usilovat o přijetí Eura? Z toho vaše průzkumu se obávám, že už jste se podvolili snahám vašich koaličních partnerů Euro přijmout a čím dál víc se stává probruselskou stranou místo toho, jak jste se k politice EU stavili dřív – což mi bylo mnohem sympatičtější

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Halík: Nabídka, kterou nelze odmítnout?

15:16 Jiří Halík: Nabídka, kterou nelze odmítnout?

Přečetl jsem si nabídku paní poslankyně Potůčkové za hnutí STAN, která by se ráda po volbách opět vr…