Jan Ziegler: Arabští islámští teroristé zavraždili izraelské manžele

02.10.2015 20:36

Tento blog jsem vůbec psát nechtěl, ale osud rozhodl jinak. V Izraeli byli zavražděni židovští manželé před očima svých čtyř dětí. Nesmíme zapomínat, že islámský terorismus není jen v Sýrii, ale daleko delší dobu právě v Izraeli.

Jan Ziegler: Arabští islámští teroristé zavraždili izraelské manžele
Foto: Facebook Jana Zieglera
Popisek: Jan Ziegler
reklama

Zprávu o tomto hrozném činu přinesl web eretz.cz. Manželé rabín Eitam a Naama Henkinovi  jeli autem mezi obcemi Itamar a Alon More se svými čtyřmi dětmi, z nichž nejmladšímu kojenci byly čtyři měsíce, když je z auta zastřelili arabští muslimští teroristé. Teroristé z Hamasu, který rovněž podporuje zločinný syrský režim diktátora Bašára Asada, už označili surovou zákeřnou vraždu bezbranných židovských manželů za hrdinský čin.

Izrael trpí útoky islámských radikálů už celá desetiletí. Smutné je, že na výcviku a vyzbrojovaní takových bezohledných vrahů, kteří mají na svědomí rovněž životy Eitama a Naamy, se podílel Sovětský svaz neblahé paměti a jeho komunističtí satelité. Výcvikový tábor arabských teroristů, mezi kterými byli i islámští radikálové, se nacházel i v Husákově socialistickém Československu v Zastávce u Brna.

Fanatický islámský terorismus musí být zničen za každou cenu, ovšem i ten, který Asadova Sýrie podněcuje, tedy také v Izraeli. Není možné kritizovat radikální islamisty v Sýrii a tolerovat je nebo rovnou podporovat v jiných zemích. Doufám, že vrazi nebohých židovských manželů budou dopadeni a po zásluze tvrdě potrestáni. Shalom.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Oldřich Rambousek: Nezaměstnanost vyletí vzhůru, lidé půjdou žebrotou... Hrozí porušení sociálního smíru?

21:17 Oldřich Rambousek: Nezaměstnanost vyletí vzhůru, lidé půjdou žebrotou... Hrozí porušení sociálního smíru?

Není mým zájmem nikoho z vás strašit, jen vám musím říct, co bude, abyste se mohli alespoň trochu př…