Jaroslav Kopista: Za svobodou! Kupředu levá, zpátky ni krok

29. 10. 2020 0:09

Tak jsme zase o krok blíže k odhalení podstaty velkého podvodu a lžím, kterými nás ohlupuje ta naše prolhaná vláda. Včerejší srdnaté shromáždění chrabrých odhalovačů pravdy nám vneslo tolik potřebné světlo a naději do našich hloupých hlav.

Jaroslav Kopista: Za svobodou! Kupředu levá, zpátky ni krok
Foto: Repro Youtube
Popisek: Koronavirus SARS CoV-2
reklama

Bylo úžasné pozorovat dav několika set svobody milovných antirouškařů, který se pokoušel zahnat vlajkami ty fámy o koronaviru. Frenetický řev klaunů za mikrofonem rovněž vyděsil toho směšného koronavira, který se dal na zběsilý úprk před přítomnými hrdiny. Podlí ničitelé našeho hospodářství rovněž zalezli a v němé hrůze sledovali úderná vše odhalující fakta řvaná do celého světa.

Národ, který má ve svém středu takto osvícené hrdiny je beze sporu národem šťastným. Je potřeba rozbíjet, zpochybňovat a na troskách všeho stavět nové ideologie, založené jen a jen na totální absolutní svobodě a ekonomice. Biologické zákony jsou samozřejmě nepodstatné a není třeba na ně brát ohled. Je důležitá bezbřehá svoboda, zejména v této době, ať to stojí co stojí. Je krásné letět na druhý konec světa a prožít romantickou dovolenou třeba v New Yorku nebo Riu de Janeiru a plný dojmů a koronaviru se vrátit zpět. Po této důležité svobodě nesporně všichni touží a mnohý hořce zapláče, když se mu zrovna nedostává. Rovněž  určitě každému chybí jeho nezpochybnitelné svobodné rozhodnutí jestli se zleje fernetem v Techte Mechtle nebo absintem u stánku na Staroměstském náměstí.

Klauni za mikrofonem měli na včerejším šíření osvěty o všem jasno. Škoda, že zbytek hloupého národa to tak jasně nevidí. Ona ta biologie a sociální souvislosti jsou trochu složitější. Vyčerpaný personál nemocnic by o tom koronaviru taky mohl ledacos vyprávět. Při tomto tempu šíření této chřipečky zkolabuje naše zdravotnictví v horizontu pár týdnů. To ovšem naši osvětáři budou považovat za sprostou fámu a zase někde zdvihnou své prapory za nekonečnou svobodu a proti zlým panikářům. Jen na okraj - jedna naprosto nepodstatná a zbytečná, nesporně vylhaná informace – VČERA PŔIBYLO K 18. HODINĚ DALŠÍCH 8.244 NOVÝCH PŘÍPADŮ KORONAVIRU. Jedná se zatím o jeden z nejvyšších nárůstů. Problémy s nárůstem mají např. i v Německu, Slovensku a Itálii. Hrdinové, odhalovači, antirouškaři, co vy na to?

Jaroslav Kopista

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Vykopnutí směrem nahoru

21:04 Zdeněk Jemelík: Vykopnutí směrem nahoru

Když jsem se dočetl v několika článcích, např. na České justici, že státní zástupce Vrchního státníh…