Jaroslav Tichý: Co je nutné podniknout k záchraně naší země proti plánované invazi migrantů? Kompletní analýza

03.08.2017 12:09 | Zprávy

Je dobře, že problematika migrantů v Evropě, která se stala prvořadým problémem prakticky všech evropských zemí, začíná být detailněji diskutována. K tomu přispívá i článek autora článku „Jak s migranty“ Ing. O. Rybnikáře, a za to mu náleží dík. Prakticky nikdo se dosud o analýzu a návrhy řešení ke všeobecné diskuzi nevěnoval. Pokusím se proto dále rozvést jeho článek a vyvolat potřebnou diskuzi, neboť jde o téma závažné, vysoce aktuální a představuje v sobě i některé další rozměry dosud ne-vyřčené.

Jaroslav Tichý: Co je nutné podniknout k záchraně naší země proti plánované invazi migrantů? Kompletní analýza
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Itálie - migranti

Je dobře, že problematika migrantů v Evropě, která se stala prvořadým problémem prakticky všech evropských zemí, začíná být detailněji diskutována. K tomu přispívá i článek autora článku „Jak s migranty“ Ing. O. Rybnikáře, a za to mu náleží dík. Prakticky nikdo se dosud o analýzu a návrhy řešení ke všeobecné diskuzi nevěnoval. Pokusím se proto dále rozvést jeho článek a vyvolat potřebnou diskuzi, neboť jde o téma závažné, vysoce aktuální a představuje v sobě i některé další rozměry dosud ne-vyřčené. Pokud jde ale o řešení tohoto problému, je třeba komplexního systémového řešení. Je přitom zapotřebí zodpovědět uspokojivě především 10 následujících otázek:

1/ jak celá migrace obyvatel z jiných kontinentů do Evropy pod pláštíkem válečných utečenců, kterými nikdo z nich není (dokonce ani ti z migrantů, kteří sice doma válku zažili, kteří ale po útěku do sousední neválečné země z ní dále pokračují „za lepším“ a tím tento statut ztrácejí) probíhá, kdo ji organizuje a financuje?

2/ proč k tomuto pochodu národů náhle dochází?

3/ jak a čím jsou přesvědčováni migranti, aby opustili své země? Co je k tomu vede? Co od takového kroku očekávají?

4/ jaké možnosti obrany náš stát jako člen EU vlastně má? A smí se vůbec bránit?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

To by mě také zajímalo

Kdo volí ti, co posuzují regulérnost kampaní? A myslíte, že nejsou transparentní a objektivní? Prý jste pokutu dostali nejen vy, ale i třeba ODS, jestli to je pravda, tak podle čeho usuzujete, že vám byla pokuta udělena, protože jste nepohodlnou stranou? Nebo myslíte, že jí je i ODS?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vladimír Ustyanovič: Zrádci a zrazení

15:40 Vladimír Ustyanovič: Zrádci a zrazení

Čechy a Slováky spojuje nejen historie a soužití ve společném státě, ale také společný boj proti něm…