Je zřejmé, že se s Pekarovou Adamovou, poté, co se stala představitelkou České republiky, coby nositelka třetí nejvyšší ústavní funkce, zatočil svět.
Kdyby takový výrok použila někdy v předvolebním období, kdy je vcelku obvyklé, že se tu a tam objevují extrémní a extrémistické výroky, které jinak nelze omluvit, ještě bych to pochopil.
Nesdílím příliš hodnoty, které jsou zřejmě určující v politické kariéře maďarského premiéra Viktora Orbána, ale musím uznat, že je zajímavou a samorostlou osobností, která přerůstá formát své země. Byť se v jeho mezinárodní „družině“ objevují jména evropských politiků, se kterými bych zrovna nemusel chodit na pivo.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
autor: PV
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

15:26 Petr Hampl: Vize plukovníka Foltýna
Denní glosy Petra Hampla.