Jiří Vyvadil: Pěkný víkend, Slávku. Úspěšně jsi spolu s V4 odstartoval další fázi konce EU

26.02.2016 17:00 | Zprávy
autor: PV

Bohuslav Sobotka v posledních dnes starostlivě varoval před rozpadem EU a navíc protiústavně prohlašoval, že by nepřipustil referendum o této otázce.

Jiří Vyvadil: Pěkný víkend, Slávku. Úspěšně jsi spolu s V4 odstartoval další fázi konce EU
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Vyvadil

To nemá fakt chybu. Naprosto správně prezident prohlásil, že sice by pro vystoupení z EU nehlasoval, ale nelze takové referendum zakázat. To, že demokrat nedělá.

Sobotka dělá botu za botou a ještě si myslí, že na všechny vyzrál.

Svými argumentacemi mi připomíná ideology KSČ těsně na konci působení jejich režimu. Hystericky odmítali přijímat fakt, že se doba od základu mění a připomínali pomatence.

Tak jako oni volali, že v únoru 1948 definitivně zvítězil  socialismus vedený komunistickou stranou, tak nyní Sobotka stejně tupě provolává, že členství v EU je potvrzením našeho polistopadového vývoje po roce 1989 a změnit jej nelze.

Kapitalismus a vše co nastalo po roce 1989 si prostě rozvracet nenecháme.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč jste na ministra nenavrhli někoho, kdo má české občanství?

Podle mě by to měla být jedna z hlavních podmínek a divím se, že není ze zákona, a že zrovna vy nevyberete někoho, kdo má naše občanství. Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Jsem bloger a kdo je víc?

14:33 Zdeněk Jemelík: Jsem bloger a kdo je víc?

Nadpis článku je parafrází hesla „jsem horník a kdo je víc?“, které se kdysi ucházelo o mou pozornos…