Jiří Vyvadil: Ví vůbec Bohuslav Sobotka, co si myslí voliči ČSSD?

10.11.2014 21:01

To je vyloučeno. Je obklopen poradci – havlisty, zpravidla osobně nenávidějícího Miloše Zemana coby bývalého zaměsnavatele a začteni do havlistických deníků či týdeníků mu vytýkají vše, co tam ti pisálkové přináší.

Jiří Vyvadil: Ví vůbec Bohuslav Sobotka, co si myslí voliči ČSSD?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Vyvadil
reklama

Chápe Sobotka, že oni sice píší, ale nikde je nebere vážně a kdyby jejich deníky či týdeníky nevlastnili kapitálově silní oligarchové, obratem tyto tiskoviny končí. A končí proto, že se s jejich názory ztotožňuje jen cca 10-20% populace.

Útoky na prezidenta ohledně Číny či Ruska byly trapné. Zeman ví,  že když eurozóna v čele s Německem kolabuje, rozhodně musíme tam, kde je budoucnost ekonomiky : v Číně i Rusku.

Přijetí prezidenta v Číně bylo prostě gigantické. Je nás tolik jako obyvatel Pekinu a přijetí bylo takové, jakoby přijel císař celé Evropy...Sobotka neřekl ani jediné slůvko....Prostě nýmand.

Do této doby jsem nepochopil problémy s tím letadlem a je trapné, že s ohledem na význam té návštěvy to vůbec Sobotka vznesl. Je to nedůstojné...

Jako vždy to zvoral. Voliči ČSSD jistě až z 80 % stojí ze Zemanem. A Sobotka, bezvýznamný a šedivý jen plácá a plácá. Třísknout do stolu neumí.

Už v tom okamžiku s tím letadlem,  jsem si uvědomil, že preference jeho strany logicky poklesnou, rsp, nemohou vzrůst.

A snad neskutečná byla kritika ohledně výroků na téma Pussy Riot, kde Schwarzenberg se zvláštním zaujetím a politickým nadšením chápe jak soulož těhotné kundičky v pravoslavném chrámu, ale i vecpání kuřete to ženského přirození. Za to dostaly Cenu Václava Havla, a Sobotka nechápe, že Zeman musel reagovat, tak jak ragoval.

A chápe vůbec něco???

Když Zaorálek, který fakt absolutně ničemu nerozumí, prohlásil , že Putin jde do pekel  a Putin následně v rozhodování prestižního časopisu Forbes poměrem hlasů tuším 510....porazil Obamu s trapnými tuším 15O body, měl toho blbečka Sobotka ihned vyrazit. Obama utrpěl totální debakl, ovšem ve volbách, ale Putin s podporou 85 % jde do pekel. Musím se smát: Rusko jde do pekel a nepřevýší, jak dnes prohlásil Putin 15% dluhu ve  státnímu ropočtu, Japonsko má tuším kolem 260 % a i námi zboźňované Německo má tuším 80%. Ovšem plácal Zaorálek jasně říká, že Rusko jde do pekel...

Jakmile tuto hloupost řekl, věděl jsem, že se to opět podepíše na preferencích.

Ale jaksi nejen to: Nedomyšlené lpění na EU, které prosazuje ČSSD, je smrtonosné.

Bude 100 + 1 důvodů, že se tento moloch a důvodně zhroutí.

My tady u nás řešíme drobné podvodníčky. Že Juncker coby premiér Lucemburska po 20 let organizoval nestoudné daňové úniky, je jakoby nic???

Že EU nás zatáhla do ekonomické a možná i vojenské konfrontace s Ruskem na desetiletí...To je bratřím v oranžovém triku také nic???

Babiš je hráč, nevolil jsem ho, ale má tu ČSSD naloženou na lopatě před sebou, jen s ní šoupnout do pece.

Nic naplat, lavíroval jsem, ale dnes to řeknu na rovinu. ČSSD nemá právo na  existenci.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Jiří Vyvadil
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Stanislav Zapletal: Nešťastné pondělí šéfkomentátora Šídla

11:18 Stanislav Zapletal: Nešťastné pondělí šéfkomentátora Šídla

O panu šéfkomentátorovi Šídlovi v redakci Seznamu se ví, že má satirický pořad Šťastné pondělí. Podí…