Karel Januška: Právo na soukromí

14. 10. 2020 18:57

Projev ministra zravotnictví Prymuly (13.10.2020) mi nahání hrůzu. Nebojím se chřipky, tu mohu chytit kdekoliv. Ale bojím se úvah a kroků ministra spravedlnosti.

Karel Januška: Právo na soukromí
Foto: FB Karel Januška
Popisek: Karel Januška
reklama

Bojím se toho, co je zneužitelné tak, že vznikají světové války. Hitler obratnou politikou dosáhl toho, že Němci, jako stádo nemyslících občanů, vyprovokovali druhou světovou válku.

Pan Prymula tvrdí, že na základě statistických dat, u kterých ani jeden parametr není přesně definovaný, může zjistit, že dojde k pandemii.

Před každou operací si lékaři nechávají vypracovat zdravotní obraz pacienta. Každá důležitá veličina je stanovená hodnotou, která je číselně omezená. Teplota musí být menší menší než přípustná. Složky krevních tlaků musí být v přesně stanoveném rozmezí. Moč nesmí obsahovat některé prvky. Na základě těchto hodnot lékaři stanovují, zda je pacient schopen operace, která ho s velkou pravděpodobností zbaví nemoci..

Pan Prymula ve svém projevu tvrdí, že z geografických poloh občana může určit, zda došlo k jeho nakažení. Na tomto předpokladu si činí právo zjišťovat o každém občanovi kde se pohyboval, s kým se mohl setkat, případně vést rozhovor. Pan ministr svým nařízením porušuje základní občanské právo svobody pohybu, svobody rozhodování a právo na soukromí. V diktatuře (Čína) lze občanovi zakázat styk a rozhovor s vybranými občany, a tuto činnost označit jako trestný čin.

Prezident USA prodělal sledovanou chřipku a občanům sdělil, že není třeba mít obavu z následků. Náš prezident je pod ochranou justiční mafie.

Soudní postupy se stále řídí podle předpisů ze socialistického zřízení. Zákonodárcům to vyhovuje, protože příjmy z titulu funkce jsou atraktivní. Vysoké školy právnického směru neučí studenty co je pravdivý výrok. Ústava a Listina práv jsou pro některé současné soudce cárem papíru.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jan Urbach: Kurz s Putinem o Sputniku V

20:44 Jan Urbach: Kurz s Putinem o Sputniku V

Boj proti pandemii Covid-19 a možné dodávky ruské vakcíny Sputnik V do Rakouska byly tématy dnešního…