Klub českého pohraničí: Sudetoněmecké útoky na republiku již zesílily na neúnosnou míru

09.04.2017 11:00

Memorandum celostátní odborné konference Klubu českého pohraničí "Sudetoněmecká a katolická verze našich národních dějin usiluje o klerikalizaci České republiky":

Klub českého pohraničí: Sudetoněmecké útoky na republiku již zesílily na neúnosnou míru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Centrum odsunutých Němců, Sudetoněmecký dům

My, účastníci celostátní konference Klubu českého pohraničí v Brně dne 8.dubna 2017, pozorně sledujeme sudetoněmecké útoky na republiku a s nimi spojené podpůrné akce klerikální české politické strany spojené s Vatikánem a s vysokým klérem římské církve.

Tyto ataky, trvající desetiletí, zesílily v poslední době na neúnosnou míru jak pro republiku, tak pro její právní řád a sociální poměry. Máme na zřeteli nejen monotónní útoky landsmannschaftů na presidentské dekrety let 1940-1946, ale též praktické kroky naši vlády a politických klerikálů, které přinesly hrozivé plody jak v tzv. církevních restitucích, tak v omlouvání a přeceňování role tzv. Sudetoněmců v dějinách ČSR. Hlavním praporečníkem těchto útoků, dokonce i v Evropském parlamentu, je pan Bernd Posselt, vítaný v jihomoravské metropoli svými magistrátními uctívači.

Nutno zdůraznit nebezpečí pro republiku, zahájené nemorální, neobjektivní a bezprecedentní tzv.omluvou expresidenta Havla tzv. Sudetoněmcům. Expresident se svými následníky vyvolali nepravdivý dojem jakéhosi generálního ublížení odsunutým československým Němcům, alias Sudetoněmcům. Na tento katastrofální politický akt navázaly další generace politiků, kteří dovedli republiku na pokraj nového mnichovanství a kolonialismu vůči Německu.

Pátá kolona českých obhájců tzv. Sudetoněmců vyvíjí po dvacetiletí od převratu 1989 nezměrné úsilí o dehonestaci Masarykovy a Benešovy republiky, jejího založení, a poté i na poválečné uspořádání určené velmocemi v Postupimi, které nejen iniciovaly, ale též nařídily odsun rozbiječů ČSR zpět do jejich mateřské země, aby nemohli opakovat ničitelskou politiku proti republice. Mezinárodní dohody Postupimská a Pařížská jsou součástí právního pořádku republiky a spolu s presidentskými dekrety nevratně určily osud československých odsunutých Němců. I nepříliš zdařilá Česko-Německá deklarace toto plně uznala, s výjimkou označení odsunu ve dvou vydáních.

Jako účastníci konference, která rozkryla jak katolickou, tak sudetoněmeckou verzi našich národních dějin jako verze neobjektivní, historicky nepravdivé a účelově útočné vůči českému národu a republikánskému zřízení ČSR, odmítáme a pranýřujeme tyto verze, které počaly padílem kolektivu PODIVEN a vyvrcholily omluvou expresidenta Havla, kterou bizarně završil poražený prezidentský kandidát, u nás občan Schwarzenberg, svým nepřijatelným útokem na presidenta budovatele dr.Beneše, který se dvakrát zasloužil o stát.

My účastnici této konference odsuzujeme trvalé útoky na presidenta Dr.Beneše, na jeho dekrety určující nepřátele státu -  fašistické Němce, Maďary, a české i slovenské zrádce, kolaboranty, gardisty a vyznamenané Svatováclavskou orlicí. Odmítáme lživá tvrzení našich politiků pana Hermana, Bělobrádka a dalších o dekretech jako mstě, jako etnické čistce ve stínu Moskvy. Neuznáváme vyjádření politiků Nečase a Sobotky o roli Sudetoněmců jako případných "spojenců". Tyto politické bláboly nemají místo ani pardon v české politice. Každý, kdo takto jedná, účastní se sudetoněmeckých srazů a omlouvá tzv. Sudetoněmce, nemá místo ani ve vládě, ani v české demokratické politice. 

My nejsme protiněmečtí, my jsme protisudetští. Němečtí antifašisté jsou našimi bratry a jejich oběti a památku ctíme a uznáváme. Neuznáváme většinu tzv. sudetoněmeckých nacistů, henleinovců, když každý třetí z nich byl vyznamenán Hitlerem za zločin uloupení českého pohraničí.

Varujeme české politiky, aby nepokračovali v kabinetním smlouvání s landsmannschafty a nenarušovali ústavní pořádek republiky, což by mohlo vést i k jejímu rozbití.

Klerikálům České republiky vzkazujeme, že tzv.restituce - v podstatě druhá pobělohorská restaurace majetků římské církve - rozdělily národ na nesmiřitelné tábory a nevyřešily postoje k odluce církve od státu, jak je žádala již zakládací listina státu - Washingtonská deklarace. Národ nedělí prezident Zeman, nýbrž jeho odpůrci  - a zejména obhájci tzv. Sudetoněmců a nároků římské církve i řádů, jako jsou tzv. Němečtí rytíři a jejich nástupci.

Toto vše připomínáme naší veřejnosti a zejména našim politickým předákům - vládě, sněmovně, Senátu, krajským politikům a cirkevním hodnostářům. Buďto dodrží dekretální a sociální politiku republiky - anebo svým přisluhováním zahraničním chlebodárcům a vatikánskému kolosu tuto republiku zničí.

Miroslav Vlašín, předseda Klubu českého pohraničí

Účastníci konference Klubu českého pohraničí a zúčastněných vlasteneckých organizací

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – díl 217  Citadela

11:03 Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – díl 217 Citadela

Francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéryho snad nemá smysl dlouze představovat. I kdyby ne…