Ladislav Jakl: Babišův doktor by rád řídil a nechal se řídit

03.09.2018 7:38

Andrej Babiš staví v senátním obvodě 26 (Žižkov, Vinohrady, Hloubětín, Hrdlořezy, Malešice) doktora Romana Kerekeše, svého koně už v minulých volbách. Povolání lékaře, to je vždy bonus, u voličů totiž vyvolá (falešný) pocit, že ten doktor z kandidátky nás tak nějak má víc rád.

Ladislav Jakl: Babišův doktor by rád řídil a nechal se řídit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ladislav Jakl, tajemník bývalého prezidenta Klause

Kerekešovi pacienti si to ale o něm asi nemyslí, protože svého doktora moc hezky nehodnotí viz: https://www.znamylekar.cz/roman-kerekes/kardiolog/praha Pan doktor s vědomím Babišovy ohromné mediální a finanční podpory však hýří sebevědomím a známkuje své konkurenty, že prý nikdy nic neřídili viz: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Lekar-a-vyzyvatel-Gabala-a-Hilsera-Zdravotnictvi-je-apoliticke-Kde-ma-nemocnici-v-rukou-stat-je-znat-ze-se-moc-dobre-nestara-547047 No, podotýkám, že jsem řídil kulturní středisko v době, kdy si Románek ještě hrál v uhláku na horníka, že jsem byl vedoucím Úřadu ČR pro Rozhlasové a televizní vysílání, ředitelem odboru v Poslanecké sněmovně i v Kanceláři prezidenta republiky, ale hlavně o to vůbec nejde. Senátoři nejsou od toho, aby něco řídili. Nejsou součástí výkonné moci. Jsou od toho, aby schvalovali (a zamítali) zákony. Ne pouze z oboru zdravotnictví, ze všech oborů. A pokud z nich nemají být hlasovací loutky, potřebují mít nějaké celistvé názory, politické názory, názory na vztah státu a jednotlivce. Žádné takové názory či postoje pan Kerekeš nemá. Nikdy na toto téma nic nenapsal či nepronesl. Asi počítá s tím, že v případě svého zvolení dostane noty z Agrofertu.

Zdroj: ladislavjakl.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sdružení pro architekturu a rozvoj: Mělo by UNESCO rozhodovat co, kde a jak se bude v Praze stavět?

11:07 Sdružení pro architekturu a rozvoj: Mělo by UNESCO rozhodovat co, kde a jak se bude v Praze stavět?

Politici a úřady v této době zpracovávají oficiální reakci na obsáhlou kritickou zprávu ze strany UN…