Stačí, aby svobodné volby v zemi neproběhli tak úplně podle představ představitelů NWO z USA a EU, nebo se do té doby poslušný a svolný představitel nějaké země vzepřel předem nalinkované budoucnosti pánů z Bilderbergu, (v naší zemi na to dohlíží třeba p. Schwarzenberg) a hra na svobodnou vůli a demokracii okamžitě končí.
V ten okamžik vítězové voleb rychle ztratí pocit euforie z úspěchu a jejich představy, že by mohli zemi řídit ku prospěchu lidu, dostanou povážlivé trhliny. Všichni vidíme, co se stalo, když se pokusila Ukrajina odmítnout integraci s EU. Teď si zkuste představit, co by se stalo, kdyby volby po několika desetiletích vyhráli převážně slušní a poctiví lidé, kteří by uzákonili referendum a dali tak šanci lidem, aby sami rozhodovali o své budoucnosti.
Představte si, že by nedej bože, v „demokratické“ zemi občané rozhodli v referendu něco, co by bylo v rozporu s tím, co pro nás vymysleli pánové z výše jmenovaných organizací. Ten poprask, to pohoršení, to přece nejde takhle nám kazit naše velkolepé plány, (úplně ty pány v drahých oblecích slyším, jak se pohoršují nad něčím tak nepředstavitelným, jako je svobodná vůle, a skutečná moc v rukou lidu).

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Ukrajina (válka na Ukrajině)
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.
autor: Názory, ParlamentniListy.cz