Ladislav Kašuka: Jsem proti přijímání přistěhovalců z rozhodnutí pánů z Bruselu, nebo pomatených multi-kulti „intelektuálů“

10.11.2014 20:15

Určovat počet cizinců, které musí jednotlivé země EU přijmout z rozkazu bruselských mocipánů z Evropské unie, nebo na základě černobílého vidění světa multikulťáků, kteří tvrdí, že jakékoli zakazování migrace přistěhovalců do Evropy, nebo přímo do České republiky je rasistické, je obrovskou chybou, která bude mít v budoucnosti dalekosáhlé důsledky.

Ladislav Kašuka: Jsem proti přijímání přistěhovalců z rozhodnutí pánů z Bruselu, nebo pomatených multi-kulti „intelektuálů“
Foto: Radim Panenka
Popisek: Evropský parlament ve Štrasburku
reklama

Pro jakékoli přistěhovalce a tím myslím opravdu z kterékoli země světa, do jakékoli pro ně cizí země, bez ohledu na barvu pleti, nebo vyznání (stejně mě určitě pár pošuků obviní z rasismu) mají totiž platit jednoduchá pravidla!

Pravidlo první: Je to úplně nejdůležitější a zní: Každý cizinec, který chce žít v jiné zemi a kultuře než je jeho vlastní, musí ctít a respektovat pravidla a zákony společnosti do které se jako cizinec přistěhoval.

Pravidlo druhé: Každý přistěhovalec, by měl být pro zemi přínosem, nikoli zátěží a měl by projít minimálně pětiletým zkušebním obdobím, ve kterém by nesměl spáchat žádný trestný čin a neměl by v tomto období mít žádný nárok na státní podporu, nebo sociální dávky, protože sám státu také ještě ničím nepřispěl.

Pravidlo třetí: Počet přistěhovalců nesmí nikdy překročit maximální počet 10% populace, aby se nestalo, že nakonec bude v zemi více cizinců, než domorodců a nezačala se vytrácet národní kultura. Každý přistěhovalec se také musí zřeknout všech svých tradic a zvyklostí, které jsou v rozporu se zákony země, v které chce žít.

Nelze v žádném případě tolerovat přistěhovalce, kteří se budou separovat od ostatních lidí ve svých vlastních čtvrtích a tam žít podle svých vlastních pravidel, které jsou v rozporu s etikou a zákony vyspělého evropského světa (svatby nezletilých, sex sourozenců, rituální obřezávání žen, zabíjení novorozenců a prodávání jejich orgánů na šamanskou medicínu, sex nakažených AIDS s novorozenými děvčátky z důvodů pověry, že to vyléčí nemoc a mnoho dalších barbarských se středověkem si nezadávajících zvyklostí a rituálů). Evropa si takovým stadiem před staletími již sama prošla a nemá zapotřebí to prožívat znovu! Toto a zabíjení se z důvodů rozdílného náboženského vyznání a vnucování jediného správného boha ostatním tu již nemá své místo!

Evropa má v současnosti, hlavně vinou rozpínavé imperiální politiky USA sama dost problémů a musí se pokusit čelit tlaků Washingtonu, který štve evropské země do zbytečného konfliktu s Ruskem, na kterém v samotném závěru vydělají pouze Američané. Není tedy vhodný čas na to, stavět si na svém vlastním dvorečku trojského koně podporou přistěhovalectví nepřizpůsobivých konfliktních menšin, nebo ještě lépe řečeno “zatím ještě menšin“.

Ladislav Kašuka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Názory, ParlamentniListy.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Průzkum agentury Data Collect za měsíc červen

15:32 Jiří Paroubek: Průzkum agentury Data Collect za měsíc červen

Data Collect a Kantar CZ jsou agentury pro výzkum veřejného mínění, které pracují dlouhodobě pro Čes…