Lukáš Lhoťan: Islámisté definitivně ovládli Turecko a to hlavně díky Bruselu a EU!

23.07.2016 21:00

Proč je dnes Turecko v rukou islamistů? Protože toho docílila politika vedení Evropské unie. Brusel ve jménu demokracie dal islamistům v Turecku možnost chopit se moci.

Lukáš Lhoťan: Islámisté definitivně ovládli Turecko a to hlavně díky Bruselu a EU!
Foto: Archiv Lukáše Lhoťana
Popisek: Lukáš Lhoťan

Pod tlakem EU byla zbavena moci turecká armáda – strážkyně sekularismu.

V roce 2010 Novinky.cz napsaly: „Ústava z dob vojenské vlády z roku 1982 se přiblíží ústavám evropských zemí. EU velmi podporovala plánované změny ústavy, protože umožní přijetí Turecka do EU. Změny se týkají 26 článků ústavy. Většina dodatků je považována za progresivní a nekontroverzní, včetně toho, podle něhož bude armáda více odpovědná civilním soudům.“ 

Vedení EU tak dlouho tlačilo na „demokratizaci“ Turecka, až se jim podařilo dotlačit sekulární Turecko do rukou islamistů! Je to hlavně díky neomarxistické myšlence o rovnosti všech kultur a náboženství, kterou jsou dnes nakažení i někteří tzv. Konzervativci a křesťané.

Kdyby vedení EU nebylo zaslepeno a pozorně by poslouchalo co říkají islámisté, tak by si dávno uvědomilo, že snaha islamistů vést Turecko do EU mohla být jen pragmatická snaha, jak docílit omezeni moci armády a sekularistů.

Vždyť Erdogan sám kdysi označil demokracií za vlak, který islamisty doveze k moci. Tedy cílem nebyla demokracie, ale využití demokracie jako nástroje k uchopení moci.

Ne přátele, naším problémem není pouze Rusko, ale naopak mnohem větší problém je islamistické Turecko! Turecko je člen NATO a má tak šanci využít tohoto členství k svým zájmům a postupnému budování nového Osmanského impéria! Na rozdíl od Ruska získává Turecko legální cestou přehled o skutečném stavu evropských armád, může provádět špionáž a v případě jakéhokoliv válečného střetu může využít takové informace k naší porážce.

A to všechno díky těm idiotům v Bruselu a všem těm co věřili a věří, že islám je rovnocenný křesťanství, že když se zavede v Turecku stejná liberální demokracie jako u nás a budou zbaveni moci sekularisté a garanti sekularismu z armády, tak že bude Turecko demokratickou zemí. Ne, nebude. Dopadne to přesně tak jako v Iranu po pádu Šáha...

Jenže to těm idiotům v Bruselu nedošlo a nedochází, oni jsou přece ta elita co všemu rozumí lépe jak prostí lidé, oni jsou absolventi prestižních univerzit a členové různých VIP klubu. A proto nás všechny vedou do zkázy, tak jak nás do té zkázy vedli při expanzi komunismu a nacismu jejich předchůdci.

Důležité upozornění pro cenzory a méně chápavé, tak pojmenováni idiot je lékařský termín označující "člověka postiženého těžkou mentální retardací (též slabomyslností či oligofrenií), tj. s narušenými psychickými funkcemi."

Demokracie není pro nás víc než vlak, do nějž nastoupíme, abychom se snadněji dostali k cíli. Mešity jsou naše kasárna, minarety jsou naše bajonety, kopule naše přílby, věřící naši vojáci. (Recep Tayip Erdogan)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jan Campbell: Telata tleskají svým řezníkům

22:07 Jan Campbell: Telata tleskají svým řezníkům

Příspěvky - Volkswagenu začal kritický rok (Zbyněk Fiala, 18.1.2020 Vaše věc), Zelený úděl a Zelení …