Martin Konvička: Jestli politici nebudou nic dělat, vstoupíme do politiky my

14.03.2015 22:29

Všichni občané si musí uvědomit, že svoboda, kterou jsme si vybojovali před pětadvaceti lety, je dnes ohrožena lidmi, kteří se hlásí k nenávistné islámské ideologii.

Martin Konvička: Jestli politici nebudou nic dělat, vstoupíme do politiky my
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Konvička

Je to především odpovědnost politických představitelů naší země. A pokud oni budou i nadále před tímto nebezpečím zavírat oči, vstoupíme do politiky sami.

Na shromáždění vystoupila také Pavlína Bitarová, která opustila islám, když pochopila, o jak nenávistné náboženství se jedná. Její osobní zkušenost je důkazem toho, že i ti takzvaně umírnění muslimové zcela pohrdají hodnotami, které jsou pro nás nedotknutelné. Islám neuznává rovnost lidí, svobodu vyznání a všechny základní principy lidských práv, na kterých stojí celá evropská civilizace.

Jako další vystoupili například Jiří Barták, který varoval „sluníčkáře“, kteří neustále obhajují muslimy s tím, že každý, kdo vystoupí proti nebezpečí islamizace, je rasista a xenofob, půjdou v případě vítězství muslimů za ostnaté dráty hned po nás. Evangelický pastor Vladimír Kocman řekl, že islámský Alláh není Bohem Židů a křesťanů. Romský aktivista Miroslav Kulhánek mluvil o tom, že jeho lidé nebudou nikdy respektovat víru, která nerespektuje jejich ženy a způsob jejich života. Ve vystoupen í dalších řečníků zaznívala odhodlanost nepřipustit islamizaci České republiky. Další shromáždění by se mělo konat v Teplicích.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Názory, ParlamentniListy.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ivan David: Lidé při povodních zemřeli hlavně proto, že nebyli varováni

12:03 Ivan David: Lidé při povodních zemřeli hlavně proto, že nebyli varováni

Až nám budou zase vyprávět, že za katastrofálními povodněmi v Německu a vůbec za vším, co způsobí ne…