Milan Knížák: Média slouží vládě, ne společnosti

30.05.2020 16:43 | Zprávy
autor: PV

Současná koronavirová pandemie ukazuje neblahou roli médií, která naskočila vládě na jejich zotročující hru a nepřetržitě vyvolávají atmosféru strachu.

Milan Knížák: Média slouží vládě, ne společnosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Milan Knížák

Lidé jsou udržováni v permanentním stresu, v obavách ze stále hrozícího nebezpečí. Když se začne situace zlepšovat, začínají vlády a média strašit novou vlnou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Adriana Chochelová byl položen dotaz

Důvod k hrdosti?

Paní Nerudová se chlubí, jak doběhla Okamuru, tím že jste vycestovala proti jeho vůli za státní peníze! Nepřipadá vám spíš, že jste doběhly českého občana a daňového poplatnika, který vás platí a kterým vy máte sloužit? Připadá vám to jako dostatečný důvod k hrdosti? Michal Prášek

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: ČR bude ukrajinská gubernie? Nebo už je?

14:29 Pavel Foltán: ČR bude ukrajinská gubernie? Nebo už je?

Začalo to celkem nevinně: Tomio Okamura (coby předseda Poslanecké sněmovny ČR) na sociální síti sděl…