Miroslav Kulhavý: Jaký je rozdíl mezi islámem v islámských zemích a islámem v Evropě?

30.11.2018 14:32

Zásadní otázka pro budoucnost Evropy. Odpověď každého muslima, nechce-li popřít jím uznávané svaté texty, musí být jednoznačná: ŽÁDNÝ!

Miroslav Kulhavý: Jaký je rozdíl mezi islámem v islámských zemích a islámem v Evropě?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Muslimka s dětmi
reklama

Všichni muslimové na celém světě vyznávají jedny neměnné středověké texty a jak má vypadat naplňování a naplnění těchto údajně božích sdělení najdeme u těch, kteří k tomu mají naprostou volnost – v islámských zemích. Do toho přesně zapadá prohlášení tureckého Recepa Erdogana, že „Islám je jen jeden!“

Hned v zápětí musí soudného občana z každé evropské země napadnout hypotetická otázka:  Pokud počet muslimů v mé zemi dostoupí rozhodné úrovně a získají moc, jaký společenský řád lze v budoucnu očekávat?! Bude jeho základním trendem již dnes patrné oklešťování demokracie a nebo rovnou přijde ke slovu právo šária?!

Ano, již dnes je znát, jak se zvláště v západních zemích salámovou metodou prosazují islámské zájmy a jakékoli  jejich omezení zvedne okamžitou negativní reakci v islámských zemích, zvláště v SA a v Turecku; např. dřívější uzavření radikálních  mešit ve Francii a nebo nedávné vyhoštění tureckých imámů z Rakouska, kteří v rámci „mírového náboženství“ trénovali v mešitách děti v maskáčích ve vojenském umění.

Z jakých materiálů čerpají informace ti, co muslimy v Evropě vítají? Pokud jim u nás ještě zbyla část mozku nezamořená pseudohumanitou a budou-li vůbec chtít vystoupit z „elitního“ (spíše elitářského) spolku zvaného pro stručnost „pražská kavárna“, měli by si dát na stůl ústavu a zákony ČR a současně islámskou ideologii. Jestliže nenajdou zásadní fakta – obecné proklamace, pro které je islám v ČR v rozporu s platnými zákony, pak jejich schopnost chápání hraničí s debilitou.

Všechny omluvy – výmluvy cílené na pomoc (invazním) migrantům, na svobodu vyznání, která je v podobě náboženství jen zástěrkou agresivní ideologie, nabádající k uchvácení světské moci; to vše stojí proti prioritním právům občanů, tedy na druhé koleji bez existence výhybky jako spojnice k té první. PROČ JSEM JEŠTĚ NIKDY NESLYŠEL od zmiňované části umělců, akademiků a hlavně vítacích politiků – … (za všechny) viďte p.Schwarzenberku, Kalousku, Gazdíku, I.Bartoši a dalších Pirátů, části KDU a v závěsu s Halíkem, a třeba i blogerů na Idnes p. Šimku,  Kielbergerová, Hornere, Polický,Jandová a nebo byznys si chránící Rozumku, a nebo zcela již léta ztracený J.Cempere –… UVEDENÍ DO SOUVISLOSTI: VZNIK, HISTORICKÁ DATA A VÝVOJ ISLÁMU DO DNEŠNÍCH DNŮ VČETNĚ NEZMĚNĚNÝCH TEXTŮ – A PROTI TOMU LIDSKÁ PRÁVA A SVOBODA VYZNÁNÍ, kterými se tak zběsile v souvislosti s islámem mává.

Odpovím za ně: museli by změnit pohled na svět a popřít sama sebe; jsou na stejné lodi jako muslimové. Jejich hlásání mírového islámu v Evropě by dostalo facku jako ránu z milosti, protože TEN STEJNÝ TEXT, KTERÝ DNES VYZNÁVAJÍ, BYL NÁVODEM  KE STA MILIÓNOVÝM OBĚTEM  při anexi území od Indie až do třetiny Francie, ke snaze uchvátit celý Balkán (1683 Vídeň – záchrana Evropy), ke spolupodílení se na vývozu afrických otroků do Ameriky a ve stejné době uchvácení přes milión bílých otroků z Evropy piráty ze Salé k „upotřebení“ sultánovi a také na trh s otroky v Marrákeši, v novějších dějinách ke genocidě Arménů 1915 – 18, k trvalé genocidě zbytku křesťanů na islámském území a další a další.

Dnešní stav, kdy to, že je v Evropě cca 50 miliónů muslimů, má svůj jasný podtitul: jen naprostý hlupák s IQ pod 80, duševně chorý se ztrátou paměti, člověk bez sebemenší reflexe na historické pozadí islámu, si pustí do vlastního domu ty, kteří už dnes veřejně hlásají, že mu v budoucnu ten jeho dům vezmou. Islámský svět se tím nijak netají, že buduje v Evropě 5. kolonu. Když už ten duchovně zdegenerovaný Evropan si nevšimne, že se na něj chystá celý muslimský svět v podobě celosvětové OIC – organizace islámského porozumění, která má jako prvořadý úkol zabránit článkům jako je tento – tedy cenzuru s tím, že bude i školit novináře, jak psát o islámu jen pozitivně nebo mlčet.

Při tomto souborném popisu se nemohu nezmínit o některých evropských muslimech, kteří se upřímně snaží dát islámu jiný, pozitivní obraz, ve kterém by ve výkladu neměnných textů byla agresivita a nenávist dobově zacílená. Ač o tom většina muslimů (u nás je ta většina až surově sunnitská) nemluví, jsou to pro ně skoro odpadlíci. I kdyby tento trend v Evropě zesílil, přijde tlupa radikálů s Koránem v ruce a udělá „pořádek“, viz Irán 1978 – 79; příchod Chomejního.

Tedy znovu: vše, co se v historii islámu událo, všechny ty zvěrstva s nábožensky deklarovanou nadřazeností, bylo a je dle svatých textů, které se v každé mešitě dnes a denně přednáší!!! To už jsme ve stádiu tupé ovce, která jde na porážku?!! Nikdo povolaný (u politiků je to jasná vlastizrada) nepozvedne hlas vedoucí k zákazu nenávistné ideologie?

Není nic proti ničemu, když by státy V4 pojmenovaly negativní rozpínavost islámu v záp. zemích se zdůrazněním, že nejde o vměšování do vnitřních poměrů toho kterého státu, ale o sjednocení pohledu na islámskou přítomnost v Evropě a současně shodu v tom, co u sebe doma určitě nechtějí a jaká opatření jednotně přijmou.

A pozor –  týdenní aktualita na závěr: je zcela jasné, že pro islám je mnohem obtížnější překonávat národnostní vlastenecké cítění se snahou své tradice hájit. Co národní stát, to různě silná bašta odporu. EU se zatím nepřímo snaží vytvořit beztvarou evropskou entitu ovládanou z bruselského centra (tedy spíše to centrum bude v Berlíně a taky trochu v Paříži). A právě ta berlínská zmije se konečně vyjádřila přímo, byť to bylo určené německému sluchu – je potřeba se vzdát národní suverenity ve prospěch celku. Otevřeněji to ta chcípající Merkel už vyjádřit nemohla. V překladu – Německo a jeho evropské kolonie!!! PŘEMÝŠLEJTE!!!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jan Urbach: "Klimatická realistka" Naomi Seibt

10:21 Jan Urbach: "Klimatická realistka" Naomi Seibt

„Zdravím vás, kteří myslíte jinak,“ začíná všechny své videopříspěvky na Youtube blonďatá 19letá Ně…