Miroslav Kulhavý: Pane prezidente Zemane, nesmějte se tak nahlas

29.12.2018 9:41

Lehce drzým pokynem z titulku se možná mýlím, ale vnitřně cítím, že nad odezvou některých novinářů, politiků a jiných „elit“ včetně těch uměleckých, na Váš vánoční projev, se náramně bavíte.

Miroslav Kulhavý: Pane prezidente Zemane, nesmějte se tak nahlas
Foto: Hanka Brožková - KPR
Popisek: Prezident republiky Miloš Zeman

Je už všeobecně známo, že ať už řeknete cokoli nebo dokonce neřeknete vůbec nic, bude to u některých pošahanců vždycky kardinálně špatně. Ovšem teď se Vám podařil husarský kousek, neb vzápětí po projevu vyskočili okamžitě potrefení mediální tchoři z děr a smrděli a smrděli.

Takto na sebe veřejně ukázat prstem, jak stojí v jednom menšinovém šiku, to jen potvrzuje Vaše hodnocení. Namátkou bez preference pořadí – J. X. Doležal z Reflexu (ten už ani zpět do díry nezalézá a nebýt Vaší maličkosti, nemá Reflex o čem psát), P. Šafr ( ten už mlátí hubou i když se ještě nic neděje, natož když se „pohnou záclony“ – stejně jako celé Fórum 24.cz), J.Pehe ( všechny funkce mu vlezly do hlavy a teď se perou – komentuje vše a už je tím směšný) a jsou i další. Jmenovat ukřivděné politiky, kteří by se rádi viděli na Vašem místě je zbytečné a stejně tak jmenovat část umělců, kteří si myslí, že vystudovaná DAMU je vstupenkou na politické kolbiště. O zoufalcích jako jsou Knížák, Halík a dalších je každé další slovo zbytečné.

Ano, jsou i kritičtí novináři ze stejné drahošovské stáje, kteří Vám hned nevnucují zdrav. diagnózu a snaží se o věcnost, avšak často staví dle faktografie druhou falešnou pyramidu ze shnilých hrušek a červivých jablek. Nicméně ty bych do smrduté sedliny s výše jmenovanými neházel.

Nejvíce jsou po Vašem projevu směšní samolibí šašci - „diagnostici“ se svými výzvami na ukončení Vašeho mandátu ze zdrav. důvodů s poukazem na demenci. Z patra pronesená řeč na různá témata v plynulém toku slov, to zrovna není ukázka jejich přiblblé diagnózy.

Nepíši tyto řádky proto, abych Vám mazal med kolem úst; našel bych, zcela přirozeně, tak jako téměř u každého, výroky a situace, které nejsou zrovna „í – á“ a u hlavy státu jsou více vidět, ale v tom, co považuji za zásadní pro ČR, mám s Vámi shodu. K napsání těchto řádků mě přinutila debilita některých kritiků – komentátorů, kteří hejhají jako potrefené husy snad ještě dříve než zazněla Vaše poslední věta.

Ale všechno špatné k něčemu dobré; Vy se bavíte a zaujatost některých kritiků je tak zjevná, že je řada občanů napříště vyřadila se seznamu důvěryhodných osob. Domnívám se, že ta řada občanů bude dosti dlouhá.

Věřím, že svůj mandát zdárně dokončíte a tak dáte časový prostor „hledačům pokladů“ najít vhodného nástupce. Dnes na tom českém úhoru vzrostlou rostlinku nevidím, snad jen nějaká rozpuklá semínka.

Přeji Vám, pane prezidente, do dalších let potřebnou dávku dobrého zdraví a sil; vězte, že mnozí občané smýšlejí stejně, byť Vám nenapíší.

S úctou

Miroslav Kulhavý

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petice za obnovu jižního vchodu OC Krakov

22:17 Petice za obnovu jižního vchodu OC Krakov

Vážení spoluobčané, pokud i Vám vadí uzavření jižního vchodu do OC Krakov pro veřejnost, čtěte dál.