Miroslav Macek: Jak asi na nádraží vypadá zjišťování rodinné a osobní anamnézy

14.07.2021 9:28 | Komentář

Středeční glosy Miroslava Macka.

Miroslav Macek: Jak asi na nádraží vypadá zjišťování rodinné a osobní anamnézy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

V poslední době se více než kdy jindy projevuje pravdivost českého přísloví „Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.“ Bohužel je většina toků peněz od farmaceutických firem do různých lékařských grantů, výzkumů a konferencí neviditelná.

Je zcela neuvěřitelné, že si slovutní páni lékaři nechají líbit tu děsivou degradaci stavu, způsobovanou očkováním na nádražích a v nákupních střediscích. Jak asi vypadá na těchto místech zjišťování rodinné a osobní anamnézy či kvalifikovaného souhlasu očkovaného?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Filip Turek byl položen dotaz

kandidatura

Europoslancem jste se stal teprve nedávno a už kandidujete jinam? Nemyslíte, že když vám lidi dali důvěru, že byste se měl nejdříve předvést a ne pendlovat sem - tam? O co vám vlastně jde?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Alena Maršálková: Proč mladí nekriticky inklinují k současné vládnoucí garnituře?

14:30 Alena Maršálková: Proč mladí nekriticky inklinují k současné vládnoucí garnituře?

Protože sytý hladovému nevěří! A polistopadová generace nikdy nebyla hladová! Bohužel…