Miroslav Macek: Kázat vodu a pít víno. Matěj Hollan a Martin Ander najeli ročně 80 000 km

29.07.2016 9:54 | Zprávy

Páteční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Kázat vodu a pít víno. Matěj Hollan a Martin Ander najeli ročně 80 000 km
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Podle informací, které získal spolek Brno Autem díky zákonu o přístupu k informacím, náměstek pro dopravu Matěj Hollan z Žít Brno a náměstek pro rozvoj města Martin Ander ze Strany zelených najeli ročně služebními auty dohromady 80 000 km.

Matěj Holan za svým ekologickým posláním v roce 2015 ujel služebním autem 58 000 km.

Kázat vodu a pít víno, říká se takovému jednání česky. Člověk se zdravým rozumem takovým lidem nevěří ani slovo.

Rakouská policie vzala otisky prstů jednomu syrskému běženci, který přišel do Rakouska v roce 2014, protože se se svým též syrským komplicem dopustil několika krádeží a napadení. Den poté spolu brutálně zavraždili jednoho Srba, kterého před smrtí mučili, aby jim prozradil PIN ke své kreditní kartě. V jeho oblečení a s jeho kartou odjeli poté do Německa, kde je naštěstí zadržela na základě výpovědí svědků policie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

ČT

Dobrý den, podle vás je ČT zárukou nějaké nezávislosti a vyváženosti, a že je nutné ji povinně platit? Vždyť podle mě co se týká zpravodajství, stejnou roli a podle mě i lépe plní třeba prima CNN.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: Děti, nebo stabilní rodiny?

12:16 Petr Hampl: Děti, nebo stabilní rodiny?

Glosa Petra Hampla.